Giroud potrzebuje jeszcze tygodnia. Francuz wróci po meczu z Udinese

5 grudnia 2021, 13:26, cinassek Aktualności

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, jeszcze w dwóch najbliższych meczach Milan będzie musiał sobie poradzić z jednym tylko nominalnym napastnikiem - Zlatanem Ibrahimoviciem. Olivier Giroud, który doznał urazu uda podczas starcia z Atletico Madryt, opuści potyczki z Liverpoolem i Udinese, ale ma wrócić do zdrowia na wieńczące 2021 rok pojedynki z Napoli oraz Empoli. Francuz kontynuuje rehabilitację i nic nie wskazuje na żadne komplikacje w tym zakresie.

27 komentarzy
NuNoiser
NuNoiser
5 grudnia 2021, 19:11
Typowe uzupełnienie.Idealny na ławkę na ostatnie 20-30 minut. Jeśli chcemy wejść na wyższy level, musimy sięgnąć do kieszeni po kogoś typu Vlahovic lub Haller. Belotti natomiast to konieczność. Skoro strzelał w słabym Torino, to w Milanie tym bardziej.
0
Jaca23
Jaca23
5 grudnia 2021, 16:48
Jakby teraz wypadł nam Ibra to byłaby istna katastrofa. Niech już wraca ten Rebić, bo trzeba luzować zarówno Zlatana jak i Leao.
1
pazioni
Moderator pazioni
6 grudnia 2021, 01:06
Teraz bez Ibry , to można iść do kąta u ryczeć.
1
ósmy
5 grudnia 2021, 15:17
Niech w końcu Zarząd klubu zastrzeże ten numer 9 Pippo, bo ta klątwa faktycznie zaczyna przypominać jakiś artefakt z Dark Fantasy.
2
Zuber
Zuber
5 grudnia 2021, 15:55
No klątwa w ciul, gościu w 490 minut strzelił 4 bramki w Serie A.
5 grudnia 2021, 19:27
490 minut i 4 bramki na 16 kolejek, czyli na 1440 minut, to faktycznie wyczyn na złota piłkę.
Kontuzje i absencje oczywiście się zdarzają, ale w tym przypadku możemy mówić albo o pechu, albo zawiedzionych nadziejach. Bo nie był gościu sprowadzany po to, aby po 16 kolejkach nabić 490 minut.
Giroud był również sprowadzany, aby swoim doświadczeniem pomagać nam w Lidze Mistrzów. 5 spotkań, 260 minut. Żadnej bramki i asysty.
4
lopezito84
lopezito84
5 grudnia 2021, 15:02
Mamy go na rok czy dwa? bo jeśli na 2 to znów rok będzie trzeba. inwalidzie płacić Koleś opuścił ponad połowę meczów a strzelił chyba tylko 3 bramki.
1
primo2p
primo2p
5 grudnia 2021, 14:31
Ibra musi dać radę. Dużo go brakowało, teraz pasuje aby pograł, póki nie będziemy mieć Francuza do rotacji.

5 grudnia 2021, 13:54
Niech wraca jak najszybciej. Jestem pewny że jeszcze strzeli dla nas kilka ważnych goli.
3
primo2p
primo2p
Na Liverpool by się bardzo przydał, szkoda.
6 grudnia 2021, 01:08
Jest Ibra ,jestem impreza, Ibra strzeli bramkę i będzie najstarszym strzelcem CL
5 grudnia 2021, 13:56
Nie sądzę. Raczej wyjdzie Zlatan bo tam będzie walenie głową w mur.
2
boro215
boro215
Krunic to wejdzie ale gdzieś pewnie 60-70 jak się Zlatko wyhuśta całkowicie z energii
0
5 grudnia 2021, 14:34
Jeśli z Liverpoolem Ibra zagra 90 minut, to nie jestem pewien czy wyjdzie na Udinese