Ostatnie wyjazdowe mecze z Udinese: częściej rozczarowanie niż radość

11 grudnia 2021, 10:37, Adam6 Aktualności

Milan w ostatnich latach częściej tracił punkty podczas wyjazdowych spotkań z Udinese niż wracał z kompletem oczek do stolicy Lombardii.

2020/2021: Udinese 1:2 Milan (de Paul k. - Kessie, Ibrahimović)
2018/2019: Udinese 0:1 Milan (Romagnoli)
2017/2018: Udinese 1:1 Milan (Donnarumma sam. - Suso)
2016/2017: Udinese 2:1 Milan (Thereau, de Paul - Bonaventura)

17 komentarzy
flaqu666
flaqu666
11 grudnia 2021, 17:53
W obecnej sytuacji kadrowej mamy 33% szans na zwyciestwo...... Byle nie przegrać
11 grudnia 2021, 16:29
Ten gol Suso "z połowy" z Udine. Nikt z naszej drużyny nie strzela tak ładnych bramek jak Jesus.
11 grudnia 2021, 14:10
Ten napastnik Beto ładnie się prezentuję. Trzeba też dać radę z Becao, taki obrońca którego bym widział u nas
2
gattusoBDG
gattusoBDG
11 grudnia 2021, 15:27
Ja też zwróciłem uwagę na Beto. Oglądam zawsze po weekendzie skróty z całej kolejki Serie A i muszę przyznać, że to ciekawy napastnik. Wysoki, silny i szybki a potrafi wykończyć lewą, prawą czy głową. Przydałby się ktoś taki u nas na ławkę lub do rotacji..
11 grudnia 2021, 13:54
Z Udinese praktycznie zawszą są ciężary przez ich antyfutbol. Murują bramkę od pierwszej minuty, a jak coś z przypadku strzelą to już w ogóle obrona Częstochowy. W tym sezonie za Gottiego (którego już nie ma), jednak zarówno sporo strzelali jak i tracili, więc mam cień nadziei, że nie będą starali się "zabić" gry od pierwszego gwizdka.
0
TR3V0R
TR3V0R
11 grudnia 2021, 13:42
dzisiaj nie ma miejsca na wpadkę. Zgarniamy 3 pkt i wracamy do domu. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie wstydem. Obecnie jesteśmy samodzielnym liderem ligi, a za niedługo czeka nas mecz z Napoli, gdzie będą mogły dziać się różne rzeczy, także lepiej mieć ten jeden punkt nad nimi w zanadrzu niż później płakać bo tego punktu może braknąć do wyższego miejsca w tabeli. Mimo wielu absencji liczę na to, że pokażą chęć do grania w piłkę, a nie stanie i machanie rękami jak to bywało w ostatnich spotkaniach. Dziś wieczorem, dopisujemy 3pkt i nie widzę innej opcji
11 grudnia 2021, 12:01
Dobrze że już Di Natale i De Paula nie ma... Chyba że mają jakiegoś nowego De albo Di... Cholerni muratorzy... Mam nadzieję, że w końcu spadną bo oczy rzygają jak się na nich patrzy
11 grudnia 2021, 22:51
Flaqu tyle razy ile zasługiwali to zliczyć ciężko...
11 grudnia 2021, 11:17

Jedno z najbardziej emocjonujących spotkań Milanu w XXI wieku. W ogóle mecze z Udinese są chore. 4:4 w 2011 roku, odblokowanie Rebicia 2 lata temu i 3:2.