MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 28 | 22 | 1 | 5 | 64-22 | 67 | |
| 2. | AC Milan | 28 | 17 | 9 | 2 | 44-20 | 60 | |
| 3. | SSC Napoli | 28 | 17 | 5 | 6 | 43-29 | 56 | |
| 4. | Como Calcio | 28 | 14 | 9 | 5 | 46-21 | 51 | |
| 5. | AS Roma | 28 | 16 | 3 | 9 | 38-21 | 51 | |
| 6. | Juventus FC | 28 | 14 | 8 | 6 | 50-28 | 50 | |
| 7. | Atalanta BC | 28 | 12 | 10 | 6 | 39-26 | 46 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 14 |
| 2. | Rafael Leão | 9 |
| 3. | Nico Paz | 9 |
| 4. | Anastasios Douvikas | 9 |
| 5. | Rasmus Højlund | 9 |
| 6. | Kenan Yıldız | 9 |
| 7. | Keinan Davis | 9 |
| 8. | Christian Pulisic | 8 |
Sandro Tonali jest pierwszym piłkarzem Milanu, który w obecnym sezonie znalazł się o jedną żółtą kartkę od przymusowej pauzy. Jeżeli 21-latek zostanie napomniany w zaplanowanym na 6 stycznia meczu z Romą, to nie będzie mógł zagrać trzy dni później na wyjeździe z Venezią. Na tę sytuację trzeba zwrócić uwagę tym bardziej, iż w pierwszym miesiącu nowego roku w szeregach rossonerich zabraknie innych środkowych pomocników - Francka Kessiego i Ismaela Bennacera biorących udział w Pucharze Narodów Afryki.
Ani do kującego w oczy ..że coś wraca na tapet... brrr
Także mimo natręctw trzymałem rączki pod kołderką a nie na klawiaturze.
Za to spotkała mnie dzisiaj nagroda.
Dzięki cinassek, dzięki redakcjo spokojnych i zdrowych świąt.
No i brawo @hunga że się nie zesrałem o pisownie.
Facet się do tarcia chrzanu nawet się nie nadaje. Za każdym razem jak wchodzi na boisko to sabotaż albo kartka czerwona po 5 min gry albo karny albo faul czy strata na 16 metrze i bramka. Nic z niego nie będzie już. On już odcina kupony a tu jeszcze każą mu na boisko wychodzić.
Najłatwiejszy sposób to gra na czas - przy dowolnym aucie bierzesz piłkę i czekasz ze wznowieniem do momentu, aż otrzymasz kartkę. Proste, łatwe i przyjemne, a jedyny minus to ten, że ciężko to zrobić w sytuacji, gdy trzeba gonić wynik.