Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!
Inter - Milan 0:3! Rossoneri w finale Pucharu Włoch!
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 34 | 22 | 8 | 4 | 53-24 | 74 | |
2. | Inter Mediolan | 34 | 21 | 8 | 5 | 72-33 | 71 | |
3. | Atalanta BC | 34 | 19 | 8 | 7 | 67-31 | 65 | |
4. | Juventus FC | 34 | 16 | 14 | 4 | 51-31 | 62 | |
5. | Bologna FC | 34 | 16 | 13 | 5 | 52-37 | 61 | |
6. | AS Roma | 34 | 17 | 9 | 8 | 49-32 | 60 | |
7. | SS Lazio | 34 | 17 | 9 | 8 | 57-45 | 60 | |
9. | AC Milan | 34 | 15 | 9 | 10 | 53-38 | 54 |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Mateo Retegui | 24 |
2. | Moise Kean | 17 |
3. | Marcus Thuram | 14 |
4. | Ademola Lookman | 13 |
5. | Lautaro Martínez | 12 |
6. | Romelu Lukaku | 12 |
7. | Riccardo Orsolini | 12 |
Romain Faivre latem był blisko Milanu, ale ostatecznie pozostał w Brest, gdzie w pierwszej rundzie Ligue 1 2021/2022 rozegrał 18 meczów, zdobywając 7 bramek i notując 5 asyst. Dyrektor sportowy klubu, w którym występuje 23-latek, wypowiedział się dla L'Equipe następująco: "Jesteśmy bardzo spokojni. Naszą wolą pozostaje zatrzymać Romaina do końca sezonu. On nie wyrażał woli odejścia w styczniu. Jeśli jednak pojawi się okazja, której klub nie może odrzucić, to ją ocenimy. Nasz wstępny plan zakłada jednak pozostanie Faivre'a, a latem dokonamy ponownych rachunków".
Conti dopina umowę z Empoli
Salernitana zostaje w Serie A, wczoraj o 23.58 sprzedano klub ;]
i chyba najlepszy kwiatek
Czy przy ofercie odnowienia kontraktu zostałbyś w klubie?
- Tak.
Czyli to nie była kwestia pieniędzy?
- Nie...
miał jeszcze 3 lata umowy :D
haha
Podczas tego wywiadu zapytany o to czy przeszedlby do Juve bądź Milanu całkowicie zaprzeczył. Mało tego miał obsztorcować swojego agenta za próbę połączenia go z Juventusem.
I tutaj mu wierzę. Tymczasem my mieliśmy Hakana, i całkiem prawdopodobne, że w Donnarumma będzie niedługo w Juve. I dla nich to nie stanowi moralnego kłopotu.
Lukaku grał w Chelsea, z której odszedł do Evertonu, z którego z kolei do United, żeby po epizodzie w Interze znowu wrócić do Chelsea. Nie wiem czy on jest dobrym przykładem lojalności.
Są kluby i są kluby.
Nie ma nic niestosownego na linii Everton-Chelsea, tak samo jak przykładowo Inter-Lazio. Ale grając już w ManU i przechodząc do Liverpoolu smród by pozostał okazały. Chyba jeszcze większy niż na linii Inter - Milan/Juve. Oczywiście samo przejście do innego klubu nie jest tak kontrowersyjne, jak sama formuła przejścia, czyt. Hakan Calhanoglu, Luis Figo, czy ten Chorwat - nie pamiętam nazwiska - który przeszedł bezpośrednio z Crveny Zvezdy do Partizana. I siedział w domu cały czas bojąc się wyjść na miasto.
Dżeko z covidem, w Romie jeden przypadek, nie wiadomo kto + Smalling będzie się musiał zaszczepić
Włoska piłka wiele traci i nie zanosi się jak na razie że to się zmieni. Insigne, Kessie, Dybala, Vlahović, Sergiej M.Savić, Lukaku, Hakimi.
Nie ma co się potem dziwić że Serie A na tle europejskiej czołówki stoi jak stoi
Narzekamy na brak szacunku(kultury) ze strony kibiców przeciwnych drużyn, a sami go im nie okazujemy. Na przyszłość bez takich epitetów. Upomnienie. // Corsa
wpadnij na włoskie trybuny i poproś aby kibice nie śpiewali na kibiców Napoli brudasy, a kibice Milanu nie wyzywali kibiców Interu od merd bo to infantylne i brak szacunku..
rzygam ta poprawnością..
A miałeś okazję na stadionie na derbach krzyczeć tak do internistów lub do kibiców Napoli ? Czy tylko przed TV ?
A to jesteśmy na włoskich trybunach jesteśmy czy na polskim forum? Poza tym, naprawdę trzeba ci tłumaczyć co to znaczy „Jude”? Zastanów się na tym i sam zrozumiesz bezsens tego typu wpisów.
Jesteśmy na forum kibiców, podkreślam kibiców Milanu no chyba że jednak piłkarzy, działaczy, ewentualnie sportowym ?
Pilka nożna to brudna gra na każdym poziomie, tak było i tak powinno pozostać! A wszelkie próby zmian zabija ten sport co dobitnie pokazuje obecny trend.
Hyrus proszę nie wchodźmy w historie czy ideologie bo to nie ma sensu.
Against Modern Football.
Słowo „Jude” ma określone znaczenie, które w żaden sposób nie pasuje do Juventusu. Nie jestem entuzjastą, ale akceptuje „Inter merdy” itp. No, ale „jude”? Cholera szanujmy się.
Pokazało to ostatnie mercato, z którego klub wyszedł osłabiony. Każdy liczył, że awans do LM otworzy opcję realnych wzmocnień (nie chodzi mi o topowe gwiazdy), a skończyło się na słabszym składzie.
Według mediów to Newcastle chce wszystkich po kolei.