Milan - Spezia: obsada sędziowska

13 stycznia 2022, 08:56, cinassek Aktualności
Milan - Spezia: obsada sędziowska

Opublikowano obsadę sędziowską na mecze 22. kolejki Serie A. Spotkanie Milan - Spezia, które rozpocznie się w poniedziałek, 17 stycznia o godzine 18:30 na San Siro, jako arbiter główny poprowadzi Marco Serra z Turynu. Na liniach pomogą mu Cipressa i Grossi, zaś za technologię VAR odpowedzialni będą Doveri oraz Vivenzi. Funkcja sędziego technicznego przypadnie Sozzie.

Piemoncki rozjemca prowadził już w obecnym sezonie jeden mecz z udziałem Milanu - wygrany w sierpniu 4:1 z Cagliari.

2 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Von Strauss
13 stycznia 2022, 10:28
"zaś za technologię VAR odpowiedzialni będą Doveri i Vivenzi"

Doveri, Doveri, każdy mecz koncertowo spierdzieli. Można powiedzieć, że to jest ten, no, okrutnik. Boję się go (na VARze) bo jest jednym z najbardziej ślepych sędziów w Serie A (to on sędziował mecz z Interem, sędziował Superpuchar i nie widział faulu na zawodniku Interu, ale pewnie widział jakieś jednorożce). A umieszczenie go na VARze to kpina, jego problemy ze wzrokiem, gdy będzie siedział na monitorze, nie wróżą nic dobrego.

Dobrze chociaż, że głównym rozjemcą jest sędzia, co do którego nie ma większych zarzutów żaden klub. I co ciekawe, chłop w Serie A w 2020 r. również sędziował spotkanie Milan-Cagliari i w tym samym roku, ale w następnym sezonie mecz Milan-Spezia. Oba wygrane przez Milan 3:0 ;)
0
damianskc
damianskc
13 stycznia 2022, 09:07
Nie wiem czemu, ale tego meczu ze Spezia się jakoś boje, uważam, że nie leży nam ta drużyna.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się