SCUDETTO


Saelemaekers: "Źle zaczęliśmy, ale w drugiej połowie wróciliśmy do gry"

14 stycznia 2022, 01:18, Ginevra Aktualności
Saelemaekers:

ALEXIS SAELEMAEKERS: "Źle zaczęliśmy, ale w drugiej połowie wróciliśmy do gry z wolą zwycięstwa. Wszyscy dali z siebie 100%, zmiany zrobiły różnicę i to jest coś, czego oczekiwał trener. Cele? Myślę, że cała drużyną razem zrobiła postępy, wraz z trenerem. Na początku nie celowaliśmy w scudetto, musieliśmy najpierw zbudować drużynę. W tym sezonie powinniśmy celować w scudetto i Puchar Włoch. Zespół? To właśnie staramy się budować w Milanello. Jesteśmy jak rodzina i to ważne dla całej grupy. Trener na pewno miał w tym swój udział, chciał, abyśmy stali się jak rodzina i to potem widać na boisku. Pojedynki? Tego oczekuje ode mnie trener, nie mogę się bać pojedynków jeden na jeden. Trener chcę też, abym był pewny siebie w fazie ofensywnej i muszę nauczyć się rozpoznawać właściwy moment, aby próbować niekonwencjonalnych zagrań".

4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
pazioni
Moderator pazioni
14 stycznia 2022, 17:43
Gratuluję bramki, oby było jak najwięcej w Twoim wykonaniu.
0
LunaS
LunaS
14 stycznia 2022, 11:09
Snikers ma chyba 21 lat - także jeszcze wszystko co najlepsze przed nim. Kwestia tego czy jest jak to mówił Pioli Ambitny i będzie robił stały progres. Możemy mieć z niego dużo radości w przyszłości - ale może też popaść w przeciętność a na tej pozycji w Milanie będzie grzał ławę.
0
Boateng93
Boateng93
14 stycznia 2022, 08:37
Problem ze Snickersem i Messiaszem jest taki, że obydwaj lepiej wyglądają jak wchodzą z ławki. Oj przydałby się jeszcze ktoś kto mógłby zagrać na 10tce i prawym skrzydle.
2
Qiub
Qiub
14 stycznia 2022, 10:18
Prawda, Alexis byłby wymarzonym pierwszym rezerwowym. Lubie go, ale dużo pracy przed nim. Na dodatek łapie sporo głupich kartek.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się