NICLAS FÜLLKRUG pierwszym zimowym transferem Milanu! 32-latek nową "dziewiątką" Rossonerich.
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 17 | 13 | 0 | 4 | 38-15 | 39 | |
| 2. | AC Milan | 17 | 11 | 5 | 1 | 28-13 | 38 | |
| 3. | SSC Napoli | 17 | 12 | 1 | 4 | 26-13 | 37 | |
| 4. | Juventus FC | 18 | 9 | 6 | 3 | 24-16 | 33 | |
| 5. | AS Roma | 18 | 11 | 0 | 7 | 20-12 | 33 | |
| 6. | Como Calcio | 17 | 8 | 6 | 3 | 23-12 | 30 | |
| 7. | Bologna FC | 17 | 7 | 5 | 5 | 25-17 | 26 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 10 |
| 2. | Christian Pulisic | 8 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Nico Paz | 6 |
| 6. | Kenan Yıldız | 6 |
| 7. | Rasmus Højlund | 6 |
| 8. | Rafael Leão | 6 |
W poniedziałkowym meczu ze Spezią, Milan będzie musiał poradzić sobie bez żadnego z trzech liderów swojego środka pola. Franck Kessie i Ismael Bennacer przebywają na Pucharze Narodów Afryki, zaś Sandro Tonali odcierpi pauzę za nadmiar żółtych kartek. Nadchodzące spotkanie rossonerich będzie pierwszym od niemal trzech lat, w którym żaden z wymienionej trójki nie pojawi się na boisku. Ostatnio miało to miejsce 2 kwietnia 2019 roku przy okazji zremisowanego 1:1 na San Siro pojedynku ligowego z Udinese. Oczywiście największa w tym zasługa Kessiego, na którego gotowość do gry kolejni trenerzy Milanu mogli liczyć niemal zawsze.
Zamawiał ktoś coś z tegorocznej kolekcji Milan Wear? Jeśli tak to czy doszły ubrania? Ja wciąż czekam i nie dostaje odpowiedzi na maile.
Calabria/ florenzi Kalulu gabbia theo
florenzi/krunic/calabria bakayoko
alexis/messias brahim leao
ibra/giroud/rebic
no dla mnie te możliwości przy dobrych lotach mogą dać bardzo dobre rezultaty
???
Florek do środka i może coś pociągnie do przodu.
Florenzi w swojej karierze zagrał ponad 100 meczów jako środkowy pomocnik: https://www.transfermarkt.pl/alessandro-florenzi/leistungsdatendetails/spieler/130365
wątpię by dał radę jako pivot^
ewentualnie można gdybać, ale można wyjść Krunić-Bakayoko-Florenzi a z przodu Leao-Ibra-Messias/Saelemakers
wątpię by dał radę jako pivot^
ewentualnie można gdybać, ale można wyjść Krunić-Bakayoko-Florenzi a z przodu Leao-Ibra-Messias/Saelemakers
dzieki ze mnie wyręczyłeś z odpowiedzią. widać że nie którzy od nie dawna interesują sie serie a ;)
Vol
jestem przekonany na 99% ze florek miewał występy jako 10. mogło to być na początku kariery ale mam wrażenie że tak było