Junior Messias / 6.5
Brahim Diaz / 7.5
Trener Stefano Pioli / 8.5
200 oddanych głosów

Zwycięstwo w derbach Mediolanu! Ekipa Rossonerich w spotkaniu 24. kolejki Serie A dokonała remontady i pokonała drużynę Simone Inzaghiego 2:1 (0:1). Oba gole dla Milanu strzelił Olivier Giroud.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia postawy Rossonerich za postawę w tym meczu. W ankiecie nie uwzględniliśmy Rade Krunicia, który spędził na murawie zbyt mało czasu.

10 komentarzy
macViking
macViking
6 lutego 2022, 15:44
Jednak oceny wg MilanNews bardziej zbliżone do realiów, a mniej osnute na chwiejnych sympatiach do poszczególnych zawodników.
5 lutego 2022, 20:37
Szkoda czerwonej Theo. Jak się sędziowie zgadają, to mogą wyjść z tego dwa mecze zawieszenia, a potem nadal ryzyko żółtej i kolejnego zawieszenia. Lipa, że lewa obrona to taka bieda. Pewnie Pioli wystawi tam Calabrię, a na prawej obronie Florenziego, skoro Ballo-Toure kontuzjowany.
5 lutego 2022, 20:27
Gdyby nie Maignan, to mecz w zasadzie skończyłby się już po 45 minutach. Patrząc na ciężar gatunkowy spotkania, to Mike dzisiaj w pełni zasłużył na ocenę 10.
31
mmielczar123
5 lutego 2022, 20:22
Dzisiaj Mike i Giroud nam wygrali mecz, do pochwały Bennacer, Tonali i Kalulu oraz Brahim, który zaliczył dobre wejście.
5
Shadow83
Shadow83
6 lutego 2022, 01:53
Kalulu zawalił przy bramce czy to nie on źle obliczyl lot piłki I nie trafił? Grał poprawienie ale bez przesady.
1
5 lutego 2022, 20:19
Ode mnie leci
Magic Mike- 10 - kot nad kotami, prawdziwa Czarna Pantera
Calabria - 6 - dziś mocno przeciętnie
Kalulu - 8 - to jak on zagrał w 2 połowie to poezja
Romagnoli- 7 - mega solidny, mimo kartki szybko zarobionej nic się w jego grze nie zmieniło
Theo - 6 - jeśli jest dobre czerwo, to to było dobre czerwo. Poza tym mało aktywny w ataku poza jednym rajdem i całkiem solidny w obronie
5 lutego 2022, 20:18
Ja bym jeszcze pochwalił wejście Krunicia, można z niego śmieszkować, ale taki zadaniowiec, wszedł, kilka razy przerwał akcje, kopnął kilka razy Barellę, nie dając mu rozwinąć akcji i bez błędu najważniejsze, solidne wejście
14
Cisek666
Cisek666
Ja bym dodał Bakayoko.... A nie czekaj....

Poczułem się jak w meczu Polska - Japonia, gdy Błaszczykowski czekał przy lini na zmianę.