5 lutego 2022, 20:39, cinassek Aktualności

Maignan 8 - Calabria 6, Kalulu 6, Romagnoli 6.5, T. Hernandez 6 - Tonali 7, Bennacer 6 (Krunić BN) - Saelemaekers 5 (J. Messias 5.5), Kessie 5 (B. Diaz 7), Leao 5.5 - Giroud 8. Trener Pioli 7.

Mimo faktu, że Saelemaekers grał bezbarwnie to ocenienie go na równi z Kessim to nieporozumienie.
0
ksieciunio
ksieciunio
6 lutego 2022, 10:50
Oceny odnoszą się do całego meczu, gdyby brać pod uwagę tylko drugą połowę byłyby dużo wyższe - szczególnie dla trójki: Tonali, Bennacer i Kalulu która po przerwie dosłownie przeżuła Inter i wypluła.
3
biedrus
biedrus
6 lutego 2022, 08:42
Teraz jeszcze raz patrzyłem na bramki. Rzut rożny dla Interu, po którym padł gol, poprzedził strzał Lautaro i w sumie dziwna interwencja Mike'a, który tak ją sparował, że wyszła na aut. Szczególnie widać to w powtórce zza bramki. Rykoszetu chyba nie było, możliwe, że ktoś mu zasłonił piłkę.
Generalnie 7,5-8 mu się należało
0
Victor Van Dort
6 lutego 2022, 09:31
Dziwna? Moim zdaniem wcale nie, w chwili strzału był zasłonięty przez Kalulu, wybił piłkę na rzut rożny a nie np.wyplul przed siebie, wszystko zrobił cacy. To Kalulu i Calabria zawalili krycie przy golu Perisica
2
rk140685
rk140685
6 lutego 2022, 05:01
Giroud wprawdzie 2 gole strzelil ale na 8 bym go nie ocenil przez jego gre w pozostalych 75 minutach.
6 lutego 2022, 01:56
10:dla każdego. Nawet Samu ma ode mnie 10!
5
Peter_AC
Peter_AC
7 lutego 2022, 22:21
Samu za akcje ze światłem w pełni zasłużył :)
0
biedrus
biedrus
5 lutego 2022, 22:48
Psioczę przy każdej okazji na Ibrę, ale koło 70 min powiedziałem dawać Zalatana (zapomniałem, że nie mógł zagrać), a tu nagle Oli wyskoczył:) Dla niego 8 jak najbardziej zasłużona. Rafa 5,5 i tylko szkoda, że Antek dzisiaj nie mógł zagrać i wejść choćby w 80 min. Kalulu znowu bardzo dobry, Sandro ok, ale przez niego Theo wylecial
Edytowano dnia: 5 lutego 2022, 22:49
2
Pan A.
Pan A.
5 lutego 2022, 22:13
Brahim Diaz 9,9 - za wszystko.

Ps Kalulu i Bennacer zdecydowanie wyżej dzisiaj.
5 lutego 2022, 21:48
Theo trochę niedoceniany - fakt był niedokładny ale u niego było widać w każdej minucie tego meczu, że wakczy o zwycięstwo, do tego swoim czerwem być może uratował bramkowa kontrę po blendzie Tonallego - całkowite poświęcenie dla drużyny, dodatkowo Mesias może nie pokazał nic spektakularnego ale jakoś w drugiej połowie Perisicnnie wchodził w nas jak w masło
6
serginho83
serginho83
5 lutego 2022, 21:56
Mimo wszystko trzeba przyznać, że Theo miał słabszą 1 połowę, Dumfries go kilka razy ograł ;)
5
ZYLION
ZYLION
5 lutego 2022, 22:52
Też tak myślę, ale nie ustapil, walka do końca, to był smaczek tych derbów- pojedynek tych dwóch zawodników, i jeden i drugi jie raz leżeli na boisku poturbowani :)
5 lutego 2022, 21:38
Bennek tylko 6??? powinien mieć co najmniej 7, po prostu mistrz i szef w odbiorze. Diaz świetna zmiana, Kessie- pisałem kiedyś że może sobie nie wracać z tej Afryki, Bennek i Sandro pokazali mu papa. Kalulu także świetny mecz, ile może być wart ten chłopak po takim meczu?? Calabria potrzebuje czasu, tylko szkda Florka bo ładnie wyglądał a teraz jak usiądzie naławce to zgubi forme. MAGIC Mike- brak słów jakiego mamy bramkarza. No Oli, dostał minuty i pokazał co potrafi, pisałem dwa dni temu że jak dostanie szanse pogrania to udowodni, no i udowodnił.
0
serginho83
serginho83
5 lutego 2022, 21:39
Przypuszczam, że z Lazio zagra właśnie Florenzi, Pioli będzie ich umiejętnie rotował, spokojnie ;)
0
krisss811
krisss811
5 lutego 2022, 21:43
zapomniałem, że Theo zrobił sobie wolne;)

5 lutego 2022, 21:14
Kalulu tyle akcji zgasił w krytycznych momentach, że ta ocena to żart. Wina przy bramce, moim zdaniem nie do końca jego chociaż jeszcze powtórek nie oglądałem. Romek słabszy mecz niż Kalulu, ale chyba dostał wzwyzke za odbiór po którym padł gol.

Oli
nie wiem jak Tomori i Kalulu w duecie sobie poradzą, ale może zadziała. No i wiadomo, że Theo nie zagra w następnym meczu, więc może Kalulu na lewą i w środku Romek.
0
PanPrzemus313
5 lutego 2022, 21:05
Po co zdejmować dobrze grającego Romka?
Kalulu i Tomori są chyba zbyt podobni pod względem stylu gry żeby grać razem - tak samo jak para Romek Kjaer nie wyglądała szałowo
Plus Theo możliwe że przez parę kolejek nie zobaczymy to w składzie będzie raczej Florenzi ;)
8
zbylon
zbylon
5 lutego 2022, 21:06
W dwóch następnych meczach nie zagra minimum.
0
serginho83
serginho83
5 lutego 2022, 21:08
Jeże;i chodzi o obronę to dałbym Florenziego na PO, Tomori niech spokojnie potrenuje i np. zagra z Sampą. Po takim, jednak wyczerpującym meczu będą również zmiany w środku pola, pewnie wyjdzie Kessie...
0
pwentrys
pwentrys
5 lutego 2022, 20:55
Romagnolego jak uwielbiam, tak jest mi przykro patrzeć jaki on zjazd zaliczył. Jest jak muł, a do tego objeżdżany po amatorsku. Obrone mimo wszystko, jeśli ktoś przyjdzie to mamy obstawioną, natomiast ten sezon pokazuje nie tylko braki w ataku, na 10 i prawy skrzydle ale również i w środku pola. Jest Tonali i długo długo nic... Bennacer od roku miał jeden genialny mecz vs Atletico, a tak to jest tragiczny, Kessie kompletnie nie przypomina siebie z zeszłego sezonu + odchodzi, a na ławce nikogo konkretnego nie ma. Jeśli lato będzie równie biedne co ostatnie 2 okienka, to o top 4 w przyszłym roku będzie już totalnie ciężko. Co do dzisiejszego meczu, to Inter z tą mentalnością podwórkową udowadniają, że to nie przypadek, że w pucharach nie potrafią nic osiągnąć. Diaz mam nadzieje, że wraca do siebie. Dzisiejsze zwycięstwo cudowne, tak jak poświęcenie Theo.
1
5 lutego 2022, 20:58
Romagnoli zagrał bardzo dobry mecz przecież
Bennacer dzisiaj również dał dużo w środku pola zwłaszcza w 2 połowie
Taki komentarz po meczu ze Spezią to bym zrozumiał ale dzisiaj nie umiem kompletnie
18
Milanista95
Milanista95
5 lutego 2022, 21:01
Benek tragiczny? Ogladalismy ten sam mecz? Tonali z benkiem tworzą super duet szczególnie w drugiej połowie Benek był przecinakiem i rozgrywal piłkę. Trzeba nam kogos na 10 do roszady z brahimem prawe skrzydło bo messias to poziom naszej ekstraklasy i napadzior ( belloti) i gramy o majstra rok w rok!
5 lutego 2022, 21:11
Imo prędzej na lewą pójdzie Calabria (a wtedy Florenzi na prawą), dzięki czemu będzie można na spokojnie włączać Tomoriego do składu.
1
The Legend
The Legend
Wszyscy forumowi eksperto-wrozbici, ktorrzy przed meczem pisali, ze Kalulu za niski, za slaby, niedoswiadczony i ze bedzie przestawiany i obiegany przez Dzeko i Martineza, gdzie jestecie? Wyjdzcie z mysiej dziupli i napiszcie cos.
12
Milanboy
Milanboy
5 lutego 2022, 20:59
Zaliczył świetny występ ale i tak ten mecz pokazał, że potrzeba nam kogoś pokroju Botmana bo te centymetry robią jednak swoje.
1
Vol'jin
No dobra, ale nawet jak przyjdzie Botman to nie powinien grać w parze z Romagnolim/Kjaerem :)
5
Milanboy
Milanboy
5 lutego 2022, 21:16
Vol'jin - Zagra nie raz i nie dwa ale to zależy jak Milan będzie grać. Jak atak to Botman i Kjaer wydaje się niegłupie
0
roox
roox
5 lutego 2022, 21:32
Jak komuś brakuje centymetrów to niech se kupi wiagre.
2
The Legend
The Legend
5 lutego 2022, 22:09
@Milanboy

Jes taka prosta zasada, aby czytac tylko to co jest napisane po "ale", a wiec:

" Ten mecz pokazał, że potrzeba nam kogoś pokroju Botmana bo te centymetry robią jednak swoje."

Dzieki za fachowa ekspertyze, a teraz mozesz wracac z powrotem do dziupli. :)
5 lutego 2022, 20:48
Maignan 9. Fenomenalny występ. I to nie była kwestia, że miał dzień konia. On po prostu jest niesamowity. Będzie lepszy niż Gigio, myślę że ma szansę byc najlepszy na świecie. Powinien grać w podstawie reprezentacji.
16
5 lutego 2022, 20:53
Akurat za x lat to może Gigio będzie lepszy - ale obecnie za nic nie zamieniłbym go z Mikiem
slavio
nie robcie z Donnarummy jakiejs sieroty tez jest Fenomenalnym bramkarzem Nie latwo pokonac wlocha
3
Sławek94ACM
Sławek94ACM
ojej znalazł się obrońca rezerwowego petrodolarów, wydaje mi się, że jest to forum polskich kibiców Milanu a Gigio nikt nie obraża więc zbędne są takie komentarze "nie róbcie sieroty". Każdy ma żal do niego i jak pisałem nikt go nie obraża więc pisanie że Mike jest/będzie jak najbardziej na miejscu niż bronienie kogoś kto wybrał inny klub niż nasz Milan
2
Tanger
Tanger
5 lutego 2022, 21:29
Donnarumma to świetny bramkarz, ale nie miał wystarczającego charakteru, żeby grać w Milanie. No i nawet nie chciał tutaj grać. Mike to ambitny gość z pazurem. Tylko się cieszyć, że Milan ma takiego bramkarza ;)
5
ACstach
ACstach
5 lutego 2022, 20:45
Niby skala ocen od 4-8 ale dla Maignana mogli dzis zrobic wyjątek i dodac kilka cyfr.
Milanboy
Zmiany zrobiły swoje i to przede wszystkim zmiana na Brahima. Który pokazał formę z początku sezonu.

Olivier piękny mecz. Mówicie, że tylko dwa gole ale to nieprawda, on przez cały mecz jako jeden z niewielu wyglądał na takiego i grał na takiego któremu się chciało.

Maignan wskoczył w tej ekipie na wyższy poziom. Szczerze sądziłem, że to półka jak nie dwie niżej od Gigio Ale. Obecnie to co gra ten facet to to jest jakiś kosmos. Milan ma nosa od lat do bramkarzy.
2
Boro
Boro
Rzeczywiście Giroud biegał, walczył ale nic mu do 70 minuty nie wychodziło.. Był irytujący niczym Piątek z końca swojej historii u Nas. Później odmienił wszystko Francuz dwoma bramkami :)
4
Umberto
Umberto
5 lutego 2022, 20:43
Benek i Kalulu o pół noty minimum wyżej. Oby Romek przedłużył kontrakt to obronę mamy obsadzoną na przyszły sezon. Kessi swoimi występami sprawia że już za nim nie będę ma pewno tęsknił, a w takiej Hiszpanskiej ze swoją techniką zginie. Teraz dochodzi puchar i Liga Mistrzów, więc Inter może mieć duże kłopoty mentalne jak zaliczą wpadkę, a już na wtorek Roma a potem Napoli, więc będą mieli ciężkich rywali i jeszcze zaległy mecz, więc powinni potracić.
0
Corsa
Moderator Corsa
Mike TOP! Gość kapitalny, jego zaangażowanie jest bezapelacyjne, w interwencjach nie ma kalkulacji - 101% i do przodu! Gigio, patrz z ławki jak się wygrywa ważne mecze!
5 lutego 2022, 20:49
Kalulu miał udział przy golu, bo skoczył do główki gdzieś nie wiadomo po co i przytulił głowę do cycków mijając się z piłką.
Oczywiście Alexis i Davide również dali 4 liter bo nikt nie był przy Perisicu. Jak zovaczycie powtórkę gola, to 4 naszych (Romek, Kalulu, Alexis, Calabria) na jednego ich i Ivan z małym nabiegiem strzelił gola.
Jedyny który dobrze się tam zachował to Alessio.
2
5 lutego 2022, 20:52
Ja wiem że miał udział przy golu ale moim zdaniem jego postawa w 2 połowie zrekompensowała to z nawiązką
A co do tego że był wylew obrony to jasna sprawa - stałe fragmenty to nie jest nasza mocna strona
0
Theo za ten faul to 10 powinien dostać :D Wejście na miarę Valverde z Atletico. No i 6 dla Kalulu to żarcik nieśmieszny.
Edytowano dnia: 5 lutego 2022, 20:43