Ruszają przygotowania do meczu z Cagliari. Dobra sytuacja kadrowa

14 marca 2022, 10:07, cinassek Aktualności

Po pozytywnym dla Milanu weekendzie, teraz zespół wznawia już pracę mając na uwadze sobotni mecz wyjazdowy z Cagliari. Sytuacja kadrowa w zespole jest dobra. Żaden zawodnik nie musi pauzować za kartki, a kontuzje wykluczają w tym momencie jedynie Simona Kjaera oraz Tiemoue Bakayoko. O wypracowanie odpowedniej formy zabiega ponadto Marko Lazetić, który jeszcze nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole.

Spotkanie na Sardynii poprzedzi dwutygodniową przerwę w rozgrywkach z powodu meczów reprezentacji narodowych. Milanowi pozostanie do rozegrania już tylko osiem meczów ligowych plus ostateczne rozstrzygnięcia w Pucharze Włoch.

12 komentarzy
krasy
krasy
14 marca 2022, 20:28
Fajnie że sytuacja kadrowa jest dobra szkoda tylko że Ci co grają wyglądają bardzo źle fizycznie. Ostatnie mecze to straszne męczarnie . Może piłkarze powinni dostać 2-3 dni wolnego żeby nabrać świeżości bo po przerwie świątecznej Milan wyglądał bardzo dobrze Roma, Venezia to były piękne mecze a potem już tylko puchar z Lazio reszta meczy średnia albo słaba.
1
lopezito84
lopezito84
14 marca 2022, 17:45
Nareszcie w Milanie dobrze wygląda liczba strzelonych (i straconych) bramek. W ostatnich sezonach byliśmy pod tym względem na 5-6 miejscu, a teraz to top 3.
Edytowano dnia: 14 marca 2022, 17:45
1
Milanistaod95
14 marca 2022, 13:13
Simon niech sobie odpuści ten sezon do końca. Spokojnie wykurować się i wrócić na następny sezon. Srodek obrony mamy kompletny i damy sobie radę.
2
Jaca23
Jaca23
14 marca 2022, 13:27
Wydaję mi się, że nikt nie planuje, aby Kjaer zagrał jeszcze w tym sezonie. Mówi się o tym, że ma na spokojnie rozpocząć przygotowania do następnego sezonu z resztą zespołu.
7
Gianni Rivera
14 marca 2022, 13:55
Jak wyżej. Wszędzie się czyta o tym, że Kjaer ma być gotów na lipcowe przygotowania do nowego sezonu. Nigdzie nie spotkałem się z tezą, że ktokolwiek planuje Duńczyka wypuścić na boisko jeszcze w tych rozgrywkach. Nie ma to najmniejszego sensu.
14 marca 2022, 13:10
Sytuacja dobra w sensie zdrowia. Gorzej z formą dużej części graczy.
1
pazioni
Moderator pazioni
14 marca 2022, 11:46
Pytanie na kogo wpłynie dobrze,a na kogo źle przerwa reprezentacyjna.
2
Diavo
14 marca 2022, 11:26
"Spotkanie na Sardynii poprzedzi dwutygodniową przerwę w rozgrywkach " słowo klucz w kontekście walki o scudetto, na kogo ta przerwa wpłynie pozytywnie,a na kogo negatywnie, zespoły w gazie stracą swoją moc,a te które borykaja się z zadyszką mogą odzyskać świeżość..
2
patoo_07
patoo_07
14 marca 2022, 10:54
Kurde prawdopodobnie nie zobaczę meczu :( Nerwa mnie bierze już od dziś. Oby te 3 punkty udało się wyciągnąć.
1
R93k
R93k
14 marca 2022, 10:18
Tytuł bym zmienił na "Jeszcze dobra dyspozycja kadrowa"
6
Jestem ciekaw Lazeticia. Oczywiście mam świadomość, że nam raczej w tym sezonie nie pomoże zbytnio, ale zobaczyłbym go nawet na te 10-15 minut w jakimś meczu. Chciałbym sobie obejrzeć, jak się porusza po boisku bez piłki i z piłką przy nodze. Ot, po to tylko, by się przekonać, czy faktycznie ma ten potencjał, o którym mowa, czy to jedynie grajek na rodzimą ligę.