Florenzi przeszedł zabieg kolana. Wróci do gry za miesiąc

6 kwietnia 2022, 13:43, cinassek Aktualności

AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, że Alessandro Florenzi przeszedł artroskopię lewego kolana. Zabieg został przeprowadzony zgodnie z planem. Teraz zawodnik rozpocznie proces rehabilitacji.

Według doniesień medialnych, powrót do zdrowia zajmie Włochowi około miesiąca. Tym samym niewykluczone, że piłkarz zdoła jeszcze zagrać w dwóch-trzech ostatnich kolejkach Serie A i ewentualnym finale Coppa Italia.

25 komentarzy
D53
D53
7 kwietnia 2022, 22:08
A tymczasem Andre Silva nie strzelił karnego Atalancie. Wcześniej nie strzelił PSG - Donnarumma obronił. Ważne karne , decydujące o wyniku.
0
wielki prostownik
7 kwietnia 2022, 09:45
Nie wiem gdzie więc piszę tutaj. Dlaczego nie ma tematu na temat LM? Ja rozumiem że włoskie kluby odpadły ale rozgrywki przez to nie zostały zlikwidowane.
LM offtop, jako że nie ma tematu.

Ciekawe, czy taki defetyzm i pesymizm szerzy się również po stronie fanów Bayernu. Kurka, przecież przegrywają z 7. drużyną la Liga, co to za parodia, że lider Bundesligii nie może poradzić sobie ze średniakiem z ligii hiszpańskiej.

Dodatkowo, ten atak u nich do wymiany cały. Co za brak jakości, ponad 20 strzałów, a żadnej bramki...Coman, Sane...Lewandowski? Dajta spokój, do wymiany.

#ironia
7
MEDIOLANUMACM
6 kwietnia 2022, 23:25
Mniej więcej tak samo wyglądał ich pierwszy mecz z RB Salzburg. Na Allianz arena ich wyjaśnili i pewnie to samo zrobią z Villarrealem.

*Swoją drogą spodziewałem się, że Bayern przegra 1szy mecz kupon wszedł na dzisiaj :d
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2022, 23:27
1
Vol'jin
6 kwietnia 2022, 23:35
Bayern z taką grą w obronie w tym sezonie to LM nie wygra. Bo to nie był pierwszy taki mecz i nie ostatni pewnie.

dwa Emery chyba wreszcie "przeskoczył" z trenera z poziomu LE na LM :) Bayern dzisiaj rozpracował idealnie.
Agenci Asensio potwierdzili kontakty z Milanem

Jakby go Maldini ściągnął to chapeu bas. Jest to piłkarz mimo wszystko do odbudowy, ale potencjał pokazywał, ze ma, a pan Paweł to chyba od dwóch lat się na niego czai :)
2
Mirek99999999
6 kwietnia 2022, 17:43
Hiszpan + Milan = mam mieszane uczucia.
Ale talentu i potencjału nie można mu odmówić, jeśli warunki ekonomiczne były by odpowiednie (tylko nie dawać sobie wciskać jakiś klauzul odkupu przez Real)
1
Alessio_re6
Alessio_re6
6 kwietnia 2022, 17:49
Dasz źródło? Ogólnie długo widzialem go w Milanie, ale aktualnie nie ta intensywność i bogata kartoteka lekarska.
0
Vol'jin
6 kwietnia 2022, 18:03

sport mediaset

Asensio ma kontrakt do 2023 roku, latem ostatni dzwonek by go sprzedać pewnie za 25-30 mln euro
2
mmielczar123
6 kwietnia 2022, 18:31
Nawet gdy nie jest w formie, to gra lepiej niż Brahim, Snickers lub Messias. Z tego co widziałem, ma świetny strzał z dystansu, czego brakuje naszym zawodnikom. Ja najbardziej chciałbym Berardiego, a jeśli nie uda się ściągnąć Włocha, to można powalczyć o Di Marię, któremu ponoć kończy się kontrakt, a uważam, że ma jeszcze te 2-3 lata gry na ssolidnym poziomie, no i "starsi" gracze raczej nie mają problemu, żeby odnaleźć się w serie a. Gdyby nie wyszło pozyskanie gracza Sass lub P$G, można zastanowić się nad Asensio.
0
Alessio_re6
Alessio_re6
6 kwietnia 2022, 18:44
Dzięki jestem jego fanem od lat bardzo go lubię ale najlepszym wyjściem dla zarówno dla klubu jaki piłkarza byłoby żeby skończył na jakimś Betisie Itp to że ma super strzał dystansu ok fajnie gra między liniami ale ma problemy z intensywnością i gdy drużyna jest bez Piłki u nas zarówno dziesiątka jak i siódemka musi grać w odbiorze
0
ósmy
6 kwietnia 2022, 18:49
@Mirek99999999
Asensio jakby coś, to ma też holenderskie obywatelstwo, więc do Milanu jak najbardziej ;)
2
7 kwietnia 2022, 09:51
Jego wielkim fanem nie jestem ale obiektywnie patrząc to nawet bez nogi będzie lepszy niż Diaz, Messias czy Snickers. No i strasznie drobi pewnie nie będzie bo kontrakt za rok mu się kończy.
0
Jaca23
Jaca23
6 kwietnia 2022, 16:40
Wróci, żeby strzelić decydującą bramkę w finale PW ;)
To kolano to jest to samo co ostatnio?

Edit.: Ok sprawdziłem, to to samo kolano (lewe). Czyli nawrót tej samej kontuzji którą przechodził w październiku.
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2022, 15:53
0
Vol'jin
6 kwietnia 2022, 15:02
Fifa znalazła rozwiązanie na mały czas efektywnej gry - przedłużyć spotkania do 100 minut :D

6 kwietnia 2022, 19:35
Mogą zwiększyć nawet do 200 minut. Dopóki nie będzie pauz w trakcie wszelkich przerw, to słabsze kluby i tak będą urywały minuty na potęgę. Ogólnie jeśli zawodnik pada na murawę, to od razu powinny wjeżdżać nosze i piłkarz poza linię końcową wyjeżdża, a nie sytuacje, że leży kilka minut i dopiero wtedy zapada decyzja. Ospina co mecz musi sobie poleżeć na murawie.
Aut wykonywany minutę, rzut wolny trzy minuty, pierdnięcie, które przewraca piłkarza na pięć minut. I już odpada kilkadziesiąt minut gry na nic nierobienie.
Nie usprawiedliwiam naszych piłkarzy, bo Bolognę powinni ograć, ale wolałbym oglądać mecz trwający 60 minut, w którym ciągle się gra, niż mecz trwający 90, gdzie 50% czasu nie ma związku z grą w piłkę.