SCUDETTO


Totti: "Dalsza gra Ibry byłaby prezentem dla wszystkich, którzy uprawiają ten sport"

14 kwietnia 2022, 09:20, Adam6 Wywiady
Totti:

Legenda Romy, Francesco Totti, w rozmowie z La Gazetta dello Sport wypowiedział się między innymi na temat możliwego zakończenia kariery przez Zlatana Ibrahimovicia. Oto, co miał na ten temat do przekazania:

- Nie życzyłbym swojego ostatniego sezonu nawet najgorszemu wrogowi. Kiedy przyzwyczaisz się tylko do siedzenia na ławce, powoli tracisz rytm meczu. Wchodzisz i zdajesz sobie sprawę, że spóźniłeś się na bal: twoja głowa wciąż mówi ci dokładnie, co masz robić, ale twoje nogi nie nadążają.

- Jako miłośnik piłki nożnej mam nadzieję, że Ibra będzie mógł grać dalej : byłby to prezent dla wszystkich, którzy uprawiają ten sport. Nie mogę mu nic doradzić, bo ta decyzja jest zbyt osobista. Mam nadzieję, że będzie grał tak długo, jak będzie to lubił, ale tylko wtedy, gdy będzie czuł się dobrze fizycznie. Chciałbym, żeby nigdy nie pokazywał słabości nikomu, kto widzi go na ławce lub gdy walczy na boisku.

- Każdy chciałby mieć takiego trenera jak Zlatan za jego wizerunek i wpływ. W dniu, w którym zakończy karierę, natychmiast zrozumie, co chce robić. Jeśli pojawi się propozycja, natychmiast zapytaj: co powinienem zrobić i z kim mam to zrobić?

- Ibra, mam nadzieję, że zobaczę, jak rozkładasz ramiona i cieszysz się po kilku golach w ostatnich kolejkach sezonu.

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
pazioni
Moderator pazioni
15 kwietnia 2022, 15:57
Zagra jeszcze jeden sezon, żeby z Milanem wygrać CL.
0
FanatykACM
FanatykACM
14 kwietnia 2022, 21:36
Piękne słowa ..szkoda że Totti także nie gra do dziś tak jak Ibra.
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
14 kwietnia 2022, 17:14
Znający temat z autopsji Totti uczciwie przyznaje, że końcówka kariery jest dla wybitnego piłkarza bardzo przykra, dlatego kibice powinni cieszyć się każdą minutą w której będą zdolni podziwiać grającego Zlatana, to przywilej. Przecież on doskonale wie o czym mowa, sam to przeżył i chyba nie było mu lekko kiedy czuł z dnia na dzień jak jego organizm coraz bardziej nie nadąża i już na nic było to że on doskonale wiedział co i jak powinien zrobić na boisku, jednak natury nie oszukasz, kiedy nie jesteś w stanie fizycznie sprostać warunkom gry, dla takiego piłkarza to upokarzające kiedy zawodnicy nie posiadający ani 10% talentu ale młodzi robią z nim co chcą, więc Totti zwyczajnie szanuje poświęcenie Zlatana bo sam dobrze wie jak to jest być rezerwowym, łapiącym ochłapy i to w najlepszej wersji scenariusza gdyż sporo też jest siedzenia w gabinecie lekarskim, tak więc Romanista mówi: Cieszmy się mistrzami,tak szybko odchodzą.
1
ceran1899
ceran1899
14 kwietnia 2022, 15:06
Do dziś chciałbym oglądać Tottiego ;)
1
Jaca23
Jaca23
14 kwietnia 2022, 13:24
Rozumiecie coś z tego? Ten tekst chyba został żywcem przeklejony z translatora. Czy autor czytał co tam w ogóle jest napisane? Bez hejtu, ale tutaj jest błąd w praktycznie każdym zdaniu, jak można coś takiego wrzucić na stronę?

"Wchodzisz twoje i twoją naprawę problemu, że nie masz problemu z tym, że nie masz problemu, który nadal mówisz, co masz robić, ale nie masz problemu." - hit.

EDIT: poszła poprawka, good job.
Edytowano dnia: 14 kwietnia 2022, 13:26
4
Gieno
Gieno
14 kwietnia 2022, 11:23
Totti pan pilkarz
0
filipacm
filipacm
14 kwietnia 2022, 09:57
Słowo klucz - gra, a nie leżenie na szpitalnym wyrku
4
grayman88
grayman88
14 kwietnia 2022, 09:53
Totti i DeRossi..... Ale mi was brakuje. To jak czekanie na kolejną książkę Sapkowskiego o Geraldzie. Wiemy że do tego nie dojdzie.
9
biedrus
biedrus
14 kwietnia 2022, 10:57
Następny po nich miał być Florenzi, ale coś nie zagrało. Teraz my cieszymy się jego grą
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się