SCUDETTO


Tonali: "Gra przy wypełnionym stadionie to dla nas coś pięknego"

1 maja 2022, 14:45, cinassek Aktualności
Tonali:

Oto wypowiedź Sandro Tonalego dla Milan TV przed meczem z Fiorentiną: "Gol z Lazio był na wagę zwycięstwa, na które pracowaliśmy. Wygrywanie robi dobrze wszystkim i my nie jesteśmy tu wyjątkiem. Także dziś będzie trudno, ale trzeba pracować tak jak w Rzymie, żeby zgarnąć trzy punkty. Fiorentina to ciężki przeciwnik. Znamy ich brawurę. Mamy nadzieję, że na San Siro mecz będzie inny od tego w pierwszej rundzie. Gra przy wypełnionym stadionie to dla nas coś pięknego. Już w Rzymie mieliśmy dodatkową motywację, dziś być może usłyszymy ją jeszcze mocniej...".

3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
D53
D53
1 maja 2022, 22:43
Sandro kolejnym graczem , który za Piolego w Milanie staje się kimś i zaczyna coś znaczyć w poważnej piłce. Tak jak Gigio, Kessie, Bennacer, Maignan, Calabria, Kalulu, Leao. Naprawdę tworzymy gwiazdy.
A Sandro pięknie haruje na całym boisku. Mój ulubiony gracz teraz.
Edytowano dnia: 1 maja 2022, 22:47
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
1 maja 2022, 20:39
Mówcie co chcecie ale rywalizacja Tonali vs Barella to jest przepiękna sprawa. W tamtym sezonie Barella zjadł Sandro ale w tym sezonie Sandro jest lepszy od Internisty. Podziwiam ich obu, to nadzieja włoskiej piłki, wspaniała rywalizacja oby trwała wiele lat.
0
pazioni
Moderator pazioni
1 maja 2022, 15:34
Proszę Was ,wygrajcie dzisiejsze spotkanie.
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się