Remis Primavery w derbach Mediolanu

9 maja 2022, 19:49, Purysta Aktualności

Zespół młodzieżowy AC Milan zremisował w derbach Mediolanu 2:2 w 33. kolejce sezonu zasadniczego Primavery. Wynik meczu otworzył w 17. minucie Marco Nasti, a remis uratował w końcówce Gabriele El Hilali. Rossoneri kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak w 78. minucie czerwoną kartkę otrzymał Marco Bosisio. Na kolejkę przed końcem sezonu Milan zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 40 punktów.

Inter Mediolan - AC Milan 2:2 (0:1)

Bramki: F. Carboni 46', Fabbian 58' - Nasti 17', El Hilali 89'

INTER MEDIOLAN (4-3-3): Botis - Silvestro F. Carboni, Cortinovis, Hoti - Fabbian, Peschetola (V. Carboni 46'), Casadei (Moretti 78') - Jurgens (Abiuso 67'), Żuberek (Grygar 78'), Sangalli (Nunziatini 87')

AC MILAN (4-3-3): Desplanches - Coubis, Bozzolan (Incorvaia 53'), Stanga, Borges - Bosisio, Foglio (Marshage 65'), Robotti (Eletu 69') - Lazetić (El Hilali 53'), Nasti, Gala (Traore 65').