SCUDETTO


Kalulu wkrótce przedłuży kontrakt. Agenci Francuza w Casa Milan

26 maja 2022, 10:53, cinassek Aktualności
Kalulu wkrótce przedłuży kontrakt. Agenci Francuza w Casa Milan

Według doniesień serwisu MilanNews, w środę wizytę w siedzibie klubu złożyli przedstawiciele Pierre'a Kalulu. Francuz ma jeszcze trzy lata ważnego kontraktu z Milanem, ale po znakomitym sezonie w swoim wykonaniu wkrótce podpisze nową umowę. Ta zagwarantuje mu oczywiście znaczną podwyżkę wynagrodzenia. Wkrótce strony powinny osiągnąć pełne porozumienie.

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
JanekACM22
JanekACM22
26 maja 2022, 19:26
Żołnierz;-))))
0
Edmunds
Edmunds
26 maja 2022, 18:33
Botman na śo i w przyszłym sezonie nasz podstawowy po lessgoo
0
chory
chory
26 maja 2022, 16:11
po olimpiadzie wiadomo co...
1
DragonAC
DragonAC
26 maja 2022, 11:24
Świetna informacja. Ale zacznojcie lepiej ok Benka i Leao
4
Daman
Daman
26 maja 2022, 10:58
Jasne, tak jak Bennacer i Leao w Kwietniu czy Marcu :)
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
26 maja 2022, 11:26
O ile przypadek Leao jest nietypowy, tak podejrzewam, że Bennacera i Kalulu bez problemu przedłużą kontrakt.
Kalulu, naturalnie, miał świetny sezon, ale nikt się na razie o niego zabijać nie będzie. Więc podwyżka w Milanie będzie dla niego satysfakcjonująca. Podobnie w przypadku Bennacera. Ten też nie jest jakimś mega gorącym towarem na rynku, o którego biłyby się lepsze od Milanu kluby. Przedłużenie będzie dla niego jak najbardziej okej.

Wyjątkiem jest, jak mówiłem, Leao. Portugalczyk jest gorącym nazwiskiem na rynku transferowym. Spokojnie może otrzymać ofertę od lepszego klubu, niż Milan. A jeśli nawet nie lepszego, to bogatszego, który będzie w stanie mu zaoferować więcej, niż rossoneri. Na luziku dostałby 8-10 milionów na rękę w innym klubie, do tego drugie tyle za podpis. Biorąc pod uwagę wyrok sądu, może to być dla niego kusząca perspektywa, przez co przedłużenie umowy z Milanem będzie się wlokło.
Jak już pisałem, Leao powinien dostać ultimatum. Albo przedłuża do końca czerwca umowę, albo idzie na handel. To gwiazda Milanu i całej ligi, ale lepiej dostać za niego 100-120 baniek teraz, niż miałby odejść za 20-30 baniek za rok lub za darmo za dwa lata. Chciałbym podkreślić: nie chcę sprzedaży Leao. Bardzo bym chciał, żeby został u nas na lata, przedłużył kontrakt do 2027 i cieszył nas swoją grą z uśmiechem na ustach. Jeśli jednak miałbym wybierać między puszczeniem kolejnego piłkarza za darmo, a zarobieniu na nim 100+ milionów, to wybieram opcję numer dwa. Dlatego powinien dostać ultimatum. Jak już zobaczyliśmy na przykładach Gigio czy Kessiego, wiara w słowa piłkarzy, którzy deklarują chęć przedłużenia umowy, jest naiwnością. Albo przedłuża, albo nie. Do 30 czerwca, a potem w trakcie okienka go spieniężyć. Jednakże, jak mówiłem, bardzo chciałbym, żeby jednak umowę przedłużył.
6
Kaka821
Kaka821
26 maja 2022, 11:38
Nie przeduza sie kontraktow kiedy zmiana wlasciciela wisi w powietrzu. Negocjujesz cene x za klub a potem te dodatkowe koszta jak np. premie przy podpisywaniu kto ma niby pokryc?Tak czy inaczej nie spodziewajcie sie raczej zadnych potwierdzen przedluzen przed koncem sagi z przejeciem klubu(co nie znaczy ,ze umowy nie sa juz gotowe, a brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia).
1
jasiom22
jasiom22
26 maja 2022, 14:12
Moim zdaniem, Milan powinien w ramach przedłużenia kontraktu, pomoc mu spłacić tą kare. Jako taki bonus zeby nie poleciał za kasą , której jak mało ktory z piłkarzy teraz faktycznie potrzebuje... na splate kary. Milan nie zawinił, ale jednak skorzystał tak jak i Lille na tym zamieszaniu. Pare melo by pomogło, byłaby faktycznie dobra wola zeby jeszcze bardziej odblokować jego talent. Niz te jakies kalkulowanie, i proby zastąpienia go... jak odejdzie za kasą. Do zastąpienia jeszcze Hakan i Suso. W kolejce i to widać. Zaraz jeszcze Kessie i Romek... wiec nie ma sensu bawic się z Leao. Jest swiety - zasługuje i potrzebuje hajsu na kare.
0
ACstach
ACstach
26 maja 2022, 10:54
Oj tak, złoto chłopak.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się