SCUDETTO


Agent Kjæra o jego emocjach w Milanie: "Jeden z najlepszych momentów w jego karierze"

26 maja 2022, 12:00, Redakcja Aktualności
Agent Kjæra o jego emocjach w Milanie:

Mikkel Beck, agent reprezentujący interesy Simona Kjæra udzielił wywiadu dla SerieANews.com. Duńczyk był pytany o przeżycia i emocję jakich doświadczył jego klient podczas zakończonego już sezonu w Milanie: "Simon radzi sobie w Milanie bardzo dobrze, jego morale jest niebotyczne. Zarówno on jak i cała drużyna są dumni z tego, co udało im się osiągnąć podczas tego długiego i zwycięskiego sezonu. Podpisanie kontraktu z Milanem i wygranie w jego barwach scudetto było marzeniem Simona".

"Po zwycięstwie był bardzo szczęśliwy. To był wspaniały moment dla niego i zespołu. Jest jednym z najlepszych obrońców na świecie, nie tylko we Włoszech. Od pierwszych dni był liderem tej drużyny, zawsze starał się iść do przodu".

"Z Milanem przeżywa jeden z najlepszych momentów w swojej karierze. Jego relacje z trenerem Piolim są wspaniałe, jest bardzo ceniony. Wyciągnął z niego wszystko, co najlepsze".

Dyspozycja Kjæra i powrót na boisko?: "Rekonwalescencja idzie dobrze. Plan zakłada jak najszybszy powrót na boisko, ale bez wymuszania czegokolwiek. Simon wróci do bycia jednym z najważniejszych zawodników w klubie. Od początku nowego sezonu powinien regularnie pojawiać się na murawie".

Ibrahimović?: "Osobiście życzę Zlatanowi powrotu do zdrowia. Mówimy o jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Utrzymywał niesamowity poziom do 40 roku życia. To pokazuje jakim niezwykłym zawodnikiem jest Ibra. Wszyscy wiemy, że wkrótce powróci i będzie jeszcze silniejszy niż wcześniej".

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Tairens
Tairens
27 maja 2022, 06:57
Simon na zawsze w moim sercu. Swietny czlowiek, a do tego Milanista. Ponadto Milan z nim w obronie ozyl, a teraz bedzie jeszcze silniejszy.
0
Krzysztof
Krzysztof
27 maja 2022, 11:02
bremera to chętnie przywitałbym w milanello:)
0
Tairens
Tairens
28 maja 2022, 06:48
@Krzysztof mysle, ze Botman jest lepsza opcja :) Chociaz Bremer ograny w lidze, wydaje sie jednak, ze dogadany jest z Interem i trafi do Mediolanu, ale do kuzynow.
0
Lomaxini
Lomaxini
26 maja 2022, 12:12
Oby tylko wrócił do formy sprzed kontuzji
2
Gianni Rivera
Gianni Rivera
26 maja 2022, 13:31
Nawet, jeśli jego dyspozycja to będzie 80% tej sprzed kontuzji, to i tak będzie top we Włoszech. Może nie top1, ale w top10 spokojnie się zmieści. Jeśli Bastoni i Bremer odejdą z Serie A, na co są duże szanse, to w sumie zostanie niewielu środkowych obrońców na europejskim poziomie. Tomori, Skriniar, K2, no i Kjaer. Kalulu ma aspiracje do poziomu europejskiego i zapewne go osiągnie. Może Smalling jeszcze. Hmm.
Paradoksalnie w Juventusie, który zawsze dostarczał obrońców dla reprezentacji, aktualnie nie ma nikogo na wysokim poziomie. De Ligt to bardziej żart, biorąc pod uwagę to, ile goli Starej Damie zawalił.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się