SCUDETTO


LGdS: Wkrótce spotkanie Ibry z zarządem. Tematem formuła umowy na przyszły sezon

26 maja 2022, 12:16, Redakcja Aktualności
LGdS: Wkrótce spotkanie Ibry z zarządem. Tematem formuła umowy na przyszły sezon

Czwartkowe wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że spotkanie Zlatana Ibrahimovicia z zarządem Milanu ma odbyć się za około dwa tygodnie. Aktualnie Szwed musi mieć czas na regenerację po zabiegu i rozpoczęcie fizjoterapii, a także określenie jakie będą jego pierwsze odczucia względem operowanego kolana. Dziennikarze LGdS zaznaczają, że bardzo prawdopodobne jest zawarcie "symoblicznego kontraktu" na okres kilku miesięcy przyszłego sezonu (Ibrahimović wedle doniesień powróci do pełni sprawności w styczniu 2023 r.), podczas którego Ibra będzie mógł osiągnąć kolejne cele zarówno zespołowe jak i indywidualne.

2 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Jaca23
Jaca23
26 maja 2022, 13:08
Myślę, że dogadają się bez problemu. Ibra to szef tej ekipy, jej główny motywator. Poza tym za samą wartość marketingową warto podpisać na kolejny sezon.
4
kamilus
kamilus
26 maja 2022, 13:55
Też tak myślę - skoro zarząd zaryzykował i dał mu 7 mln w sytuacji, gdy jego wpływ był mniejszą lub większą niewiadomą, to teraz, po zdobyciu Scudetto, po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by obie strony nie doszły do porozumienia.
4

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się