MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 28 | 22 | 1 | 5 | 64-22 | 67 | |
| 2. | AC Milan | 28 | 17 | 9 | 2 | 44-20 | 60 | |
| 3. | SSC Napoli | 28 | 17 | 5 | 6 | 43-29 | 56 | |
| 4. | Como Calcio | 28 | 14 | 9 | 5 | 46-21 | 51 | |
| 5. | AS Roma | 28 | 16 | 3 | 9 | 38-21 | 51 | |
| 6. | Juventus FC | 28 | 14 | 8 | 6 | 50-28 | 50 | |
| 7. | Atalanta BC | 28 | 12 | 10 | 6 | 39-26 | 46 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 14 |
| 2. | Rafael Leão | 9 |
| 3. | Nico Paz | 9 |
| 4. | Anastasios Douvikas | 9 |
| 5. | Rasmus Højlund | 9 |
| 6. | Kenan Yıldız | 9 |
| 7. | Keinan Davis | 9 |
| 8. | Christian Pulisic | 8 |
Reprezentacja Francji pokonała Serbię 2:0 (1:0) w meczu rozegranym w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21. Na pierwsze trafienie w meczu, kibice musieli czekać do 42. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Khephren Thuram. Przy tej bramce asystował zawodnik Milanu, Pierre Kalulu [KLIK!]. Po zmianie stron (w 60, minucie), rezultat w meczu podwyższył Amine Gouiri. Reprezentacja Francji U-21 zajmuje aktualnie pierwszą pozycję w tabeli, które daje bezpośredni awans na młodzieżową imprezę, która w przyszłym roku odbędzie się w Rumunii oraz Gruzji.
Kalulu - Kjaer - Tomori - Theo
a niżej piszesz o Simonie przy którym niestety też jest obawa, że tym kapitanem będzie rzadko (zdrowie + kto wie czy nowy nabytek nie wygryzie ze składu) i opaskę będzie ostatecznie miał Theo
Ostatnie dwa sezonu pokazały jak Romagnoli szanuje klub i kolegów. Jego postawa sportowa wypchnęła go na margines.
Byłem jego wielkim fanem, ale jeśli akceptujesz dla pieniędzy swoją słabość, to mały z ciebie sportowiec. Kapitanem nigdy nie bym wybitnym, nigdy nie było po nim widać cech przywódczych.
Wydaje mi sie ze Alessio juz dosc celnie Ci odpowiedzial. Z tym ze chyba te 6mln nie bylo uwarunkowane awansem do LM a po prostu dostal kontrakt gdzie co roku wzrastala mu pensja. Tym lepszy powod zeby zostac w tym "jednym z najgorszych okresow klubu" do konca kontraktu i sie zbytnio nie wysilac. Najlepiej z reszta pokazuje to przyjscie najpierw Kjaera ktory w ciagu kilku meczow nakryl czapka Romana a pozniej przyjscie Tomoriego ktory szybko posadzil go na lawce. Nie chcesz go stawiac obok Monto czy Bonuca spoko ale w zyciu nie zasluzyl zeby go stawiac obok Maldiniego, Gattuso czy Ambrosiniego co tylko pokazuje jego bylejakosc.
pawel_paolo
Licze ze Simon da rade jeszcze ten przyszly sezon zagrac na takich obrotach jak wczesniej bez kontuzji a to moim zdaniem wystarczy zeby gral w 1 skaldzie z Tomorim nawet przy nowym obroncy. Poza tym nie mowie ze nalezy zrobic Kjaera kapitanem a stwierdzam tylko ze jest najlepszym materialem na kapitana. Nie mam nic przeciwko kapitanowi ktory nie moze grac ze wzgledu na kontuzje bo to rowniez funkcja ktora sprawuje sie na treningach i w szatni. Bardziej razi mnie kapitan ktory jest zbyt slaby zeby zagrac w 1 skladzie.
Ja np. nie przypuszczałem że tak chłopak odpali.
jest na prawym wahadełku Clauss którego długo nie powoływał tak jak Theo czy Nkunku
Z powodów czysto sportowych dużo lepiej byłoby dostać z duetem Calabria-Kalulu. Jednak doświadczenie i mental Florenziego…