Bramki Zlatana Ibrahimovicia w Serie A 2021/2022 [WIDEO]

10 czerwca 2022, 10:59, Redakcja Aktualności

Oficjalna strona internetowa AC Milan zaprezentowała wideo podsumowujące wszystkie bramki w Serie A strzelone przez Zlatana Ibrahimovicia w sezonie 2021/2022. W zakończonym sezonie, Szwed trafiał do bramki rywala łącznie 8 razy (Lazio x1, Bologna x1, Roma x1, Fiorentina x2, Genoa x1, Udinese x1, Venezia x1).

16 komentarzy
ACstach
ACstach
10 czerwca 2022, 14:17
Przy golu z Lazio wiązał buta ale patrzy kurde dobre podanie na skrzydło leci to biegne :D
Offtop

Longo podaje, że wczoraj w nocy doszło do kolejnego spotkania między stronami i Milan nie rezygnuje z Botmana. Będzie rywalizacja z Newcastle. Wygląda na to, że Sroki mają umowę z Lille (Letang optuje za Anglikami), natomiast sam Botman preferuje Milan i wciąż czeka.
4
ósmy
ósmy
10 czerwca 2022, 14:03
Ballo-Toure ponoć bardzo blisko odejścia do Trabzonsporu. Kwota sprzedaży oscyluje w granicach 3 - 3,5 mln.
11 czerwca 2022, 09:55
Massara nie chce za tyle i nic dziwnego. Gość kosztował nas 5 baniek, więc wyszlibyśmy przy takiej kwocie na minus.
Edytowano dnia: 11 czerwca 2022, 09:55
0
Gerada
Gerada
10 czerwca 2022, 13:28
Bramka z Genoą z wolnego to poradnik - jak NIE ustawiać muru przy takich stałych fragmentach. Ibra ominął mur o jakieś pół metra, a i tak kolejne dobre pół metra zapasu piłka miała od słupka :P
10 czerwca 2022, 12:31
Bramka średnio co 146 minut to nadal jest bardzo dobry wynik. Najlepszy w drużynie.
7
ósmy
ósmy
10 czerwca 2022, 12:11
W meczu z Fiorentiną był bliski hat-tricka. Po jego strzale główką, piłka odbiła się od poprzeczki, następnie od obrońcy i wpadła do siatki.
5
mmielczar123
10 czerwca 2022, 11:24
Gdyby grał przez cały sezon i nie miał kontuzji, to do 20-25 by dobił na spokojnie, ale wieku nie oszukasz...
5
Marcos Salinas
10 czerwca 2022, 11:54
Nie dobiłby. Maksymalnie między 15, a 20 bramek. Już pierwszy sezon pokazał, że ten pociąg uciekł Ibrze.
0
rafal996
rafal996
10 czerwca 2022, 14:24
@Marcos Salinas
15 bramek w 19 występach to znaczy, że mu pociąg odjechał?
Wiadomo, że to nie jest ten sam Zlatan, co 10 lat temu. Ale jak się patrzy na jego statystyki, to nadal widać, że może wiele dać drużynie.
3
gago1145
10 czerwca 2022, 14:51
Rafał te 15 goli w 19 meczach to było rok temu, a nie teraz. Obecnie 8 w 23, ale mnóstwo meczów grał po kilka minut.