SCUDETTO


Kto na lewym skrzydle z Napoli? Krunić i Diaz mają największe szanse

12 września 2022, 09:43, cinassek Aktualności
Kto na lewym skrzydle z Napoli? Krunić i Diaz mają największe szanse

Milan czeka w środę domowy mecz z Dinamem Zagrzeb w Lidze Mistrzów, ale już w niedzielę na San Siro odbędzie się hit Serie A - starcie rossonerich z Napoli. Il Corriere della Sera zastanawia się, jak trener Stefano Pioli obsadzi lewe skrzydło swojego zespołu wobec pauzy Rafaela Leao za czerwoną kartkę. Jeśli do zdrowia nie dojdzie choć jeden z dwójki Ante Rebić - Divock Origi, wówczas będzie trzeba posiłkować się innymi rozwiązaniami. Według dziennika, największe szanse na grę od początku ma ktoś z duetu Rade Krunić - Brahim Diaz.



16 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Mieszko
Mieszko
12 września 2022, 13:04
Dżuma czy cholera...
2
karp_fso
karp_fso
12 września 2022, 12:45
Będzie ciężko, bo na prawej stronie w Napoli hasa Di Lorenzo, który potrafi przez 90 minut harować jak wół.

Jak bym postawił na Krunicia, żeby wymęczył prawe skrzydło rywala, a potem wprowadził Diaza, który zawsze robi wiatr na zmęczonego rywala.
0
Levy11
Levy11
12 września 2022, 11:48
Ponoć mamy zagrać trójką z tyłu i wahadłowymi
0
ACstach
12 września 2022, 11:08
Coś pewnie z Kruniciem będzie kombinowane.
0
DarQ
12 września 2022, 11:04
Diaz na lewym skrzydle. Niech tam szarpie, robi przewagę , drybluję - do tego ma predyspozycję. Niech trzyma się daleko od środka.
1
ba_acm
ba_acm
12 września 2022, 10:41
A zagrałby taką trójką za napastnikiem: Diaz - De Ketelaere - Adli
0
Diavo
Diavo
12 września 2022, 10:40
Ja wiem, że Padre wie lepiej, ale można dać na lewą stronę CDK,a na treq niech zagra Diaz.
Pamiętajmy jeszcze, że mamy Vranckx, Adliego i Desta to daje dużo kombinacji trenerowi.
0
Dewols
Dewols
12 września 2022, 10:09
aż się prosi zagrać 3-5-2
1
adamos
adamos
12 września 2022, 10:36
ech... kolego jak popatrzysz, jak jesteśmy na połowie rywala, to tez miedzy innymi mamy takie ustawienie. wszystko zależy od czynnikow boiskowych i rywala ale mamy kilka systemów w róznych wersjach.
1
ósmy
12 września 2022, 10:03
Maignan - Tomori, Kjaer, Kalulu, Calabria, Bennacer, Tonali, Diaz, Theo - CDK, Giroud.
Niestety w przypadku absencji Rebicia i Origiego nasza ławka nie powinna budzić niepokoju u przeciwnika.
W miarę rozwoju sytuacji przy otwartym wyniku można wpuścić Saelemaekersa za Calabrię, Adlego za Diaza, Messiasa za CDK. Kosmetyczna zmiana Ballo-Toure za Theo, który rozgrywa wszystko od deski do deski.
W tygodniu czeka nas jeszcze ciężki i fizyczny bój z twardo grającymi Chorwatami. Modlić się należy, aby nikt nam się po tym meczu nie posypał. Druga sprawa, że nie mający wartościowych zamienników Giroud i Theo będą wyeksploatowani na maxa.
0
amoildiavolo12
amoildiavolo12
12 września 2022, 09:57
Theo tam dac
2
Rossoneri777
Rossoneri777
12 września 2022, 09:57
Rebicia jak nie było tak nie ma :)
1
amoildiavolo12
amoildiavolo12
12 września 2022, 09:58
teraz napisza, ze dostał odleżyn od dluuugiegooo leżenia w szpitalu ... :)
1
PeterWarne753
PeterWarne753
12 września 2022, 09:56
Diaz to mogłby się sprawdzić. Naprawdę jestem ciekawe tego wariantu. Nigdy nie dostał szansy na skrzydle a uważam, że powinien.
1
kamilus
kamilus
12 września 2022, 09:56
Ciekawe, dlaczego nie ma pomysłu na to, by na lewej zagrał Alexis, a na prawej Junior? Moje jedyne wytłumaczenie to takie, że pozbywamy się realnej alternatywy do zmiany, ale z drugiej strony wyjście w/w dwójką wydaje się lepsze, niż wystawienie Krunica lub Diaza, do tego w razie potrzeby ta ostatnia dwójka może wejść z ławki i zastąpić kogoś zarówno na lewej (Rade), jak i prawej (Brahim) flance.
2
SuperPippoInzaghi
SuperPippoInzaghi
12 września 2022, 09:51
Byle nie Krunic na skrzydle... najgłupsze możliwe rozwiązanie
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się