Było by bardzo przyzwoicie skład wzbogacić o Kakę i De Jonga.
Co do samego Krkicia ,mnie osobiście cieszy jego transfer, coś czuję ,że on w Milanie w końcu wypali. Martwią mnie jedynie zapisy pomiędzy Barcą a Romą odnośnie transferu tego zawodnika. Jednym słowem raczej nie będzie nas stać na wykupienie tego piłkarza po sezonie...
0
TomKoxostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-07-13
30 sierpnia 2012, 17:06
Gol,
już zaczynam powoli rozumieć. xD
Berlusconi chce kupić Kakę a rozmowy ma wznowić dziś po losowaniu LM, ale nie wiadomo czy zostaną wznowione na pewno. :D Pewnie czekają na rozwój losowania i jak będzie ciężka grupa to go ściągną a jak będzie ze dwóch ogórków to pewnie nie. ; żartuję oczywiście.
Jestem ciekawy jaką grupę dostaniemy.
Rafał - To są już stare plotki w dodatku nie aktualne. Maicon ma odejść do City za 4 mln euro + Bonus, na takim samych warunkach ma odejść do Milanu De Jong który wieczorem przybędzie do Mediolanu podpisać kontrakt ;)
Telenowela z Kaką trwa - quotidiano.it i Milanlive.it podały właśnie, że Berlusconi jest zdecydowany sprowadzić Kakę w prezencie dla siebie, Allegriego i kibiców, a rozmowy mają zostać wznowione dziś po losowaniu LM.
Calciomercato.com również zamieściło doniesienia, które pojawiły się wcześniej na temat Kaki i potwierdziły je. Galliani miał dostać zielone światło do sprowadzenia go za 16 mln euro płatne w 3 ratach.
Jeśli wszystko dobrze się skończy dzisiaj dostaniemy De Jonga, a jutro dostaniemy informację o Kacę.
jak ma 22 to temat Kaki definitywnie upadł ! powodzenia Bojan ! Z 22 brazylijczyk dokonywal wielkich rzeczy , rok temu z 22 noce zagral swietny sezon , oby tab bylo z toba !!
0
TomKoxostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-07-13
30 sierpnia 2012, 15:46
Coś tam słyszałem (albo po prostu sam sobie to wywnioskowałem) że Real wymieniłby Diarre za Maicona. To byłoby dość duże wzmocnienie Interu jeżeli chodzi o środek pola ale zarazem osłabienie Prawej Obrony (chodź wiadome że Lass też tam grać potrafi).
Wygląda na to, że mercato skończy się u nas na kupieniu De Jonga. Tymczasem Inter sprzedaje Maicona w odwrotnym kierunku.
A Niang się wypowiedział co do swoich marzeń - chce wygrać u nas Złotą Piłkę ;) Niestety z powodów formalnych nie zagra z Bolonią i trochę się to odwlecze ;)
0
TomKoxostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-07-13
30 sierpnia 2012, 15:36
Kaka dostanie 30 bo on skończył 30 lat i wszystko jasne. xD
Wiedziałem że Bojan weźmie numer 22 bo wg mnie on do niego nawet pasuje jeżeli mówimy o jakiejś harmonii względem gracza i jego numeru. :D
Mam nadzieję że Kaka' jeszcze przyjdzie ale to jak już któryś raz mówię chciałbym by był on taką wisienką na torcie po przybyciu De Jonga.
0
Eravierostatnio aktywny: Więcej niż 7 miesięcy temu, 2024-10-15
30 sierpnia 2012, 15:29
'A imię jego czterdzieści i cztery. '
Może nasz 'zbawca' dostanie 44 ;). Chociaż w jego transfer nie wierzę.
radson1406ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-11-19
30 sierpnia 2012, 15:16
Powodzenia Bojan.Kazdy z nas zdaje sobie sprawe iz okres gry w Barcelonie ukazal jego olbrzymie mozliwosci,pytanie tylko czy ma wystarczajaco duzo motywacji i charakteru by wrocic na ten poziom w Milanie.
Mam nadzieję, że będzie grać tak dobrze jak gadać.
0
Eravierostatnio aktywny: Więcej niż 7 miesięcy temu, 2024-10-15
30 sierpnia 2012, 15:14
Talent niewątpliwie ma, wystarczy zobaczyć jego statystyki z Barcelony B i reprezentacji U-17. W ostatnich latach nie rozwijał się tak jak powinien, ale może nas pozytywnie zaskoczy.