RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
Jak informuje La Gazzetta dello Sport, prezes Interu Steven Zhang chce postawić wszystko na Champions League. Dokładnie za półtora tygodnia zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy między Milanem a Interem. Właściciel Nerazzurich obiecał sztabowi szkoleniowemu i całemu zespołowi premię w wysokości 2 mln € w przypadku awansu drużyny do finału w Stambule.
Wieksze szanse ma już w lotto.
Robimy z Roberta jakiegoś chodzącego Bożka futbolu. Gość jest pod formą i tyle, weźmie się w garść to będzie grał. Anka może nawet tłerkować i w jego grze nie powinno mieć to znaczenia.
W sumie ma to wyjść
+/- ok. 2 mln. euro.
Wie, że odpadną z Milanem i nic nie będzie musiał płacić, tylko dlatego to zaproponował :P