Kompromitacja Milanu na San Siro!
Liga Mistrzów niedoścignionym marzeniem!
La Gazetta dello Sport za wczorajszy mecz, wystawiła sędziemu Daniele Orsato ocenę 5,5. Dziennik uzasadnia ją poważnym błędem sędziego, który nie wyrzucił z boiska Rogera Ibaneza za brutalny faul na Alexisie Saelemaekersie. Obrońcy Romy za tamto wejście należała się "pomarańczowa kartka" przechodząca w czerwień. W pierwszej połowie usunięciem z boiska ryzykował także Nemanja Matić, ale Serba najprawdopodobniej uratowało to, że w ostatniej chwili cofnął nogę atakując Ismaela Bennacera.
Czasami bywało tak, że liga zawieszała piłkarza po ostrym wejściu nawet jeśli ten w trakcie meczu dostał żółtą (w wyniku błędu sędziowskiego) i w przypadku Brazylijczyka też tak powinno być.
Co do Maticia uważam, że żółta jednak słuszna.
Nie macie wrażenia, że ostatnio strona jest wręcz zawalana reklamami, przez co źle się z niej korzysta?
Ja rozumiem, że trzeba zarabiać ale bez szaleństw z tymi reklamami :p
Chrome domyślnie blokuje uciążliwe reklamy, ale na stronie i tak przepuszcza wszystkie. Dopiero adblock spacyfikował 7 reklam.
Adguard dożywotni na 9 kont można wyczaić już za 100 :)
Każdy normalny sędzia sypałyby żółtymi aby utemperować tych drwali, a ten sprzedawczyk nie tylko nie dawał kartek, ale nawet fauli nie gwizdał. Pilkarze romy czuli się bezkarni i grali bardzo brutalnie. Taktyka romy wyglądała jakby żywcem wyjęta z polskiej B klasy. Nasi zawodnicy bali się o własne zdrowie i stad tyle niedokładności.
Osrato za wczorajsze sędziowanie powinien zostać odsunięty od wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu.
Półka Lahoza
Reszta z tych ananasow chociaż poza Włochy w jakiś istotny sposób nie powędrowała
Już wcześniej kiedyś pisałem, że drażni mnie ta nadmierna gestykulacja u Włochów, i próba wybielania się przed sędzią.
- To nie ja, to nie moja wina.
A Cristante wczoraj przechodził samego siebie. Przykład z jakimi pretensjami rzucił się w kierunku Krunicia, że ten niby symuluje. A tam ewidentnie Rade został ścięty przez Abahama na wysokości kolana. Wieczne jego marudzenie i pretensje. Ten Abraham też był niezgorszy - najpierw nam załatwił Tomoriego, wchodząc mu brutalnie kolanem w udo, potem ścina Rade na wysokości kolana. Czy dostał kartkę?
Nie, za to Radę dostał kartkę za walkę bark w bark z Bove.
Po strzelonej bramce przez Alexisa, Tonali chciał szybko przechwycic piłkę, by jak najszybciej wznowić grę, to musiaĺ się o nią w bramce szarpać właśnie z Cristatne.
Ot i reprezentacyjny kolega i nasz wychowanek.
Pluję mu w ryj.
"W pierwszej połowie usunięciem z boiska ryzykował także Nemanja Matić, ale Serba najprawdopodobniej uratowało to, że w ostatniej chwili cofnął nogę atakując Ismaela Bennacera" - ta jasne bo akurat to przeważyło, ta sędziowska atrapa nawet nie sprawdza i tak takich fauli na VARze więc o czym my rozmawiamy.