dejnioostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
18 września 2012, 15:30
Chłopaki potrzebują wsparcia, a złe działania zarządu nie powinny się na nich negatywnie odbijać. Niestety czasem o to ciężko, ale dzisiaj nasi zawodnicy muszą poczuć, że jesteśmy z nimi.
Forza Milan!