Superpuchar Włoch nie dla Milanu... Rossoneri w półfinale turnieju przegrali z Napoli 0:2.
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 15 | 10 | 0 | 5 | 16-8 | 30 | |
| 5. | Juventus FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 19-14 | 26 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 15 | 6 | 6 | 3 | 19-12 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 8 |
| 2. | Christian Pulisic | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
| 9. | Gianluca Scamacca | 5 |
Po meczu z Monzą, Tijjani Reijnders udzielił kilku wypowiedzi dla klubowej telewizji. Oto, co miał do przekazania:
- Myślę, że było to dobre spotkanie towarzyskie. Dobrze kontrolowaliśmy mecz w pierwszej połowie, trochę mniej w drugiej. Uważam, że powinniśmy byli wygrać przed przed końcem regulaminowego czasu. Po tym występie możemy być optymistami.
- Na początku w nowym zespole musisz szukać swojej roli i pozycji. Teraz nabieram pewności siebie, bo wiem czego mister ode mnie oczekuje. Mogę być bardziej sobą.
- Milan jest jednym z największych klubów na świecie. Odczuwam to teraz bezpośrednio. Intensywność treningów jest wysoka, mecze, które gramy, są dobre i od samego początku czułem się tu mile widziany. To uczucie podobne do tego gdy przebywasz z rodziną.
troche wiecej spodziewalem sie po pulisiciu, u niego wrecz przeciwnie widac bylo, ze gra do najblizszego i niespecjalnie ma ochote na pokazanie czegos wiecej.
loftus zagral przyzwoicie, bez fajerwerkow, ale tez jego rola na boiksu jest inna, raczej powinnismy od niego oczekiwac pomocy w rozgrywaninu i bronieniu, a nie typowego kreowania sytuacji napastnikom, chociaz mial wczoraj jedno fajne ofensywne wejscie zakonczone rzutem wolnym dla nas z dobrej odległości.