Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!
Inter - Milan 0:3! Rossoneri w finale Pucharu Włoch!
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 34 | 22 | 8 | 4 | 53-24 | 74 | |
2. | Inter Mediolan | 34 | 21 | 8 | 5 | 72-33 | 71 | |
3. | Atalanta BC | 34 | 19 | 8 | 7 | 67-31 | 65 | |
4. | Juventus FC | 34 | 16 | 14 | 4 | 51-31 | 62 | |
5. | Bologna FC | 34 | 16 | 13 | 5 | 52-37 | 61 | |
6. | AS Roma | 34 | 17 | 9 | 8 | 49-32 | 60 | |
7. | SS Lazio | 34 | 17 | 9 | 8 | 57-45 | 60 | |
9. | AC Milan | 34 | 15 | 9 | 10 | 53-38 | 54 |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Mateo Retegui | 24 |
2. | Moise Kean | 17 |
3. | Marcus Thuram | 14 |
4. | Ademola Lookman | 13 |
5. | Lautaro Martínez | 12 |
6. | Romelu Lukaku | 12 |
7. | Riccardo Orsolini | 12 |
CalcioMercato na swoich łamach informuje, że AC Milan chce pozyskać 17-letniego Matiję Popovicia z serbskiego Partizana Belgrad. Już od jakiegoś czasu przedstawiciele klubu z Mediolanu obserwują młodego reprezentanta Serbii (U-17) i podjęli konkretne działania w celu sprowadzenia zawodnika. Geoffrey Moncada i Antonio D'Ottavio prowadzą rozmowy z ojcem Popovicia i mają nadzieję na pozytywne zakończenie negocjacji. Do finalizacji nowej umowy potrzebne są ustalenia ostatnich szczegółów, bowiem kontrakt pomocnika z ekipą Partizana Belgrad U-19 wygasa wraz z ostatnim dniem bieżącego roku. Rossoneri są jednak ostrożni, ponieważ zawodnikiem zainteresowane są także takie kluby jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund i FC Barcelona. Jednak w procesie negocjacji to właśnie Milan ma być na prowadzeniu i wszystko wskazuje, że od nowego roku Popovic dołączy do Milanu.
Matija Popovic w aktualnym sezonie młodzieżowej Kadetska liga wystąpił w 25 spotkaniach. Zdobył 21 bramek i zaliczył 5 asyst.
W bvb to on za dwa lata będzie biegał po boiskach LM w pierwszym składzie a u nas może jakieś wypo się trafi za 2 lata albo gorzej aklimatyzacja przez 5 następnych lat
Jeśli to namówią do gry u nas, to super:)
Pewnie Primavera na początek wskazana.
Dla niego w tak młodym wieku, to i tak ogromny przeskok z Primavery Partizanu do Primavery Milanu.
Chociaż z drugiej strony w takim BVB mógłby szybciej wskoczyć do pierwszej drużyny, bo oni lubią grać takimi mlodzikami.
Roback,Lazetic też mieli być diamentami czystymi...
Sprawdzony w serie A zawodnik? A na co on komu?
Ciekawe kim Bayern Monachium będzie chciał wypełnić lukę na lewej obronie.