SCUDETTO


Bennacer: "Moja kontuzja? Nie czuję bólu w kolanie, wszystko jest w porządku"

14 listopada 2023, 23:15, Redakcja Aktualności
Bennacer:

Ismaël Bennacer udzielił wywiadu dla The National Football, czołowego portalu o tematyce sportowej w ZEA. Z rozmowy z dziennikarzem wynika również, że Algierczyk spodziewa się powrotu do gry w połowie grudnia.

Cele i zwycięska mentalność? "Milan gra, aby zdobywać trofea, takie jak Liga Mistrzów, więc naszym celem nie jest tylko rywalizacja w tych rozgrywkach, ale przede wszystkim umiejętność wygrywania. Kiedy poczujesz smak półfinału Ligi Mistrzów, chcesz wspiąć się wyżej, osiągnąć lepsze wyniki. Spróbujemy w tym roku, nie jesteśmy tu tylko po to, żeby rywalizować w fazie grupowej, chcemy spróbować wygrać, ale wiemy, że są tam mocne drużyny".

Kontuzja odniesiona w maju i długa rozłąka z piłką? "To było był trudny moment, ponieważ był to jeden z najważniejszych meczów w moim życiu. Ale już jest dobrze, zwłaszcza kiedy widzisz pozytywne rzeczy dzień po dniu, trenujesz, masz jakiś program na powrót. Nie trenowałem przez dwa miesiące, a później jeździłem na rowerze, biegałem, a potem jeszcze więcej. Jak powiedziałem, trzeba widzieć pozytywne rzeczy, spędziłem więcej czasu z rodziną, także sam ze sobą. Nie jestem szczęśliwy, że przydarzyła mi się taka kontuzja, ale jest ok. Wszystko idzie w dobrym kierunku i nie czuję bólu w kolanie. Nie było żadnej negatywnej reakcji".

Nowy Milan w tym sezonie? "Kiedy grasz dla Milanu, zawsze chcesz wygrywać, co roku i przeciwko wszystkim. Mamy nowych, wartościowych zawodników. Moim zdaniem zespół jest bardzo dobry, dokonano świetnych wzmocnień. W tej chwili musimy stworzyć drużynę, to zajmie trochę czasu, ale ciągle nad tym pracujemy".9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
cereus
cereus
15 listopada 2023, 08:31
Benek bądź jak Zlatan!!!
To nie ty czujesz ból, tylko ból czuje Ciebie;)
2
matten
matten
15 listopada 2023, 06:43
Ciekawe kiedy wróci do formy po tym urazie... mam nadzieję, że nasi "spece" nic nie schrzanią i Bennacer zdoła nam pomóc na finiszu sezonu.
0
kamilus
kamilus
15 listopada 2023, 08:44
Ja bym bardziej pytał nie o "kiedy", a "na jak długo"...
6
jachud3
jachud3
15 listopada 2023, 05:56
I tak po powrocie przez pół roku będzie musiał się na nowo uczyć "taktyki Piolego" więc będzie grał pupil Lord 33...
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
14 listopada 2023, 23:34
Mówcie, co chcecie, ale Isma to idealny przykład na to, że nie każdy powinien nosić brodę, nawet jeśli teraz jest w modzie. :D Ten koper na jego policzkach wygląda po prostu komicznie.
1
Victor Van Dort
Victor Van Dort
15 listopada 2023, 02:31
W życiu codziennym gust i smak estetyczny traktowane są jako właściwość indywidualna, a sądy na ich podstawie wydawane jako bezdyskusyjne. Kategoria smaku estetycznego była przedmiotem badań osiemnastowiecznych brytyjskich estetyków, którzy zastanawiali się, co jest podstawą wydawania sądów mówiących, że coś jest piękne lub brzydkie. Zaprezentowana została propozycja rozwiązania tego problemu przez Davida Hume’a, który sformułował kilka warunków „sprawdzianu smaku” pozwalających uznać, że sąd jednego człowieka stoi wyżej od sądu drugiego. Koncepcja Hume’a, aczkolwiek dyskusyjna, zawiera szereg trafnych spostrzeżeń dotyczących fundamentalnych podstaw krytyki artystycznej. Temat prawomocności ocen estetycznych nie traci na aktualności, ponieważ w świecie mediów i polityki, aksjologiczna autonomia sztuki nieustannie jest naruszana. Wysokie znaczenie wyglądowi nadają osoby odczuwające stres związany z poczuciem ciągłej oceny i oczekiwań względem wyglądu.
10
Juzio
Juzio
15 listopada 2023, 09:56
"Wszystkie obrazy wyglądają tak samo, bo są wyidealizowanymi przedstawieniami romantycznych ideałów, a nie realistycznym odzwierciedleniem idiosynkratycznych cech osobowych modeli” B. Baldrick
1
roeser
roeser
15 listopada 2023, 11:03
Większość facetów nie nosi brody ze względu na modę, tylko dla wygody.
0
luba17
luba17
15 listopada 2023, 11:05
Wg mnie on wyglada jak Amonbofils albo Nexusis z Asterix i Oblelix Misja Kleopatra

dla niewtajemniczonych

https://www.planetepopculture.com/cdn/shop/products/affiche-poster-impression-asterix-et-obelix-mission-cleopatre-amonbofis-gerard-darmon-pas-de-palais.jpg?v=1666359152&width=1946
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się