HELLAS WERONA – AC MILAN 0:1
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 33 | 25 | 3 | 5 | 78-29 | 78 | |
| 2. | SSC Napoli | 34 | 21 | 6 | 7 | 52-33 | 69 | |
| 3. | AC Milan | 33 | 19 | 9 | 5 | 48-27 | 66 | |
| 4. | Juventus FC | 33 | 18 | 9 | 6 | 57-29 | 63 | |
| 5. | AS Roma | 34 | 19 | 4 | 11 | 48-29 | 61 | |
| 6. | Como Calcio | 33 | 16 | 10 | 7 | 57-28 | 58 | |
| 7. | Atalanta BC | 33 | 14 | 12 | 7 | 45-29 | 54 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 16 |
| 2. | Nico Paz | 12 |
| 3. | Anastasios Douvikas | 11 |
| 4. | Marcus Thuram | 11 |
| 5. | Nikola Krstović | 10 |
| 6. | Keinan Davis | 10 |
| 7. | Kenan Yıldız | 10 |
| 8. | Rasmus Højlund | 10 |
| 9. | Donyell Malen | 10 |
| 10. | Rafael Leão | 9 |
Brytyjski Daily Mail informuje, że podstawowy bramkarz Newcastle Nick Pope w sobotnim meczu z Manchesterem United doznał kontuzji barku. Uraz jest na tyle poważny, że golkiper będzie musiał najprawdopodobniej przejść zabieg operacyjny. Jeżeli taki scenariusz się potwierdzi, 31-latek może pauzować nawet 5 miesięcy.
Ekipa Srok boryka się z najgorszym od długiego czasu kryzysem związanym z kontuzjami. Według informacji mediów, Eddie Howe musi radzić sobie bez takich zawodników jak: Jacob Murphy, Dan Burn, Callum Wilson, Elliot Anderson, Sean Longstaff, Sven Botman, Joe Willock, Harvey Barnes, Javier Manquillo i Matt Targett. Niedostępny jest także Sandro Tonali (zawieszenie na 10 miesięcy za nielegalny hazard).
Nikt nie mowi że tylko w Milanie tylko ze w Milanie jest tak dużo i tak systematycznie (od przynajmniej 4 lat zawsze ten sam okres i w wiekszosci podobna przyczyna tych urazów)
No ale na nas chyba nie zdążą. Tym bardziej, że Hiszpan długo bez piłki.
Milan gra w sobotę o 18stej - zawsze drużyny włoskie grają najpóźniej w sobotę wieczorem jeżeli jest mecz LM we wtorek lub środę.
Wchodzę sobie zobaczyć z kim gra przed nami Newcastle - patrzę w sobotę - nie ma meczu Newcastle. Myślę aaa no to pewnie liga poszła im na rękę i mają mecz w piątek (bo rozgrywaja w pt tez kolejki czasem) - nie ma. No więc kiedy grają? No zamykają w niedzielę kolejkę :)
PS. Tak, wiem że Anglicy są przyzwyczajeni do dużej intensywności, ale przyznaję, że trochę słabe ze strony ligi, że sami im utrudniają możliwość awansu, bo ich przeciwnik ma dobę więcej na odpoczynek, a niewielkim wysiłkiem mogli wyrównać im tu szanse.
Od 28 października chłopak gra wszystko po 90 minut.
Ale pozostali faktycznie leczą urazy i kontuzje.