LGdS: Poważna kontuzja Tomoriego. Anglik nie zagra co najmniej przez miesiąc

24 grudnia 2023, 10:47, Adam6 Aktualności

W drugiej połowie meczu z Salernitaną Fikayo Tomori musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. La Gazetta dello Sport podaje, że Anglika czekają jeszcze dokładniejsze badania, ale już można powiedzieć, że doznał kontuzji zginacza prawego uda. Defensora Milanu czeka co najmniej miesięczna przerwa od gry. Na mecz z Sassuolo Rossoneri prawdopodobnie wyjdą parą stoperów Kjaer - Simić.

37 komentarzy
GWIDON1979
GWIDON1979
24 grudnia 2023, 13:28
Szkoda Fika bo miał życiowa formę.
Jestem ciekaw ile jeszcze trzeba kontuzji żeby poszli po rozum do głowy???
Now taktyka powinna być taka:
Strzelamy szybko 3 bramki I z tyłu autobus ;-)
0
NuNoiser
NuNoiser
24 grudnia 2023, 13:00
Najlepszy obrońca ligi. Zajechany przez kontuzje innych obrońców. Redbird powinien natychmiast dysyplinarnie wyrzucić cały sztab od przygotowania fizycznego. Niech Pioli dogra już ten sezon i również out. Pomysł a raczej szczęście się skończyło.
6
24 grudnia 2023, 13:58
Jakiej ligi? Chyba ligi kontuzjowanych :)
24 grudnia 2023, 13:16
Tam za linią Osti wykopał dziurę i dlatego Tomori zarył!
24 grudnia 2023, 12:49
To było wiadome, widać było problem z mięśniem podobny do urazu Thiawa. Szczerze wątpię, żeby wrócił w ciągu miesiąca.

Czy ktoś wreszcie podejmie jakieś kroki, żeby zmniejszyć ilość tych kontuzji, czy zarząd będzie dalej badał sprawę i liczył, że zostawiając wszystko tak samo, rezultat będzie inny? Kompletna paranoja.
24 grudnia 2023, 12:18
Milan stracił w 2023 roku 64 bramki we wszystkich rozgrywkach. To najgorszy wynik klubu od sezonu 1929/30.

24 grudnia 2023, 11:45
Jednym wygranym tutaj jest Simic. Chłopak ma swoje 5 minut, nadszedł jego czas. Życzę mu szczerze wszystkiego dobrego.
4
Tanger
Tanger
24 grudnia 2023, 11:54
Chyba, że jego też połamią. Odpukać w niemalowane.
0
Tanger
Tanger
24 grudnia 2023, 11:44
Kontuzja zginacza w Milanie - odcinek 2356

Osti na taczkę i na Kamczatkę! A jak Pioli nie da, to niech jedzie razem z nim!
2
mmielczar123
Nie chcę nic mówić, ale są bardzo dobre kursy na gole Sassuolo. Ponad 3.5 na over 1,5 i ponad 9.5 na over 2,5. Przypomnę jeszcze, że Sass strzeliło w tym sezonie 2 gole Interowi i 4 Juventusowi, a my dostaliśmy od nich ostatnio piątkę i to na San Siro.
PanPrzemus313
A że Kjaer wytrzyma pewnie max 45 minut to na drugą połowę wyjdziemy zabawową formacją z teoretycznym Theo I Simiciem na środku a w praktyce jednym wielkim bajzlem
0
stary_boss
stary_boss
24 grudnia 2023, 11:30
niestety powtórzę to po a kolejny zawodnicy są zarzynani przez trenera, nie rotują, zmiany na koniec meczu, teraz następni w kolejce Giroud, Hernández, Reijnders
2
Lipido
Lipido
24 grudnia 2023, 11:24
To było do przewidzenia, wrócił po urazie i grał wszystko. Była kwestia kiedy.
0
Janik14
24 grudnia 2023, 11:17
Wielka szkoda. Fik jest naszym najlepszym piłkarzem w tym sezonie, to co chlop gra.. w obronie czasami za trzech. Najmniej baboli zawsze pewny. Ma super sezon grande Fik. Oby wrócił jak najszybciej.
1
carrygun
24 grudnia 2023, 11:03
Miesiąc w Milanie to nie jest poważna kontuzja. Miesiąc to u nas pauzują piłkarze, którzy są gotowi do gry. Poważne kontuzje w tym klubie powinny zaczynać się od minimum pół roku.
25
Rossu
24 grudnia 2023, 10:57
Szykuje się powoli koniec Piolego w Milanie - nie oszukujmy się, Tomori to był nasz najpewniejszy punkt w obronie.
Rywal średnio oddaje 15-20 strzałów na bramkę Milanu, spójrzmy na to ile sam Tomori czyści i blokuje tych strzałów.
Sassuolo przyjeżdża na prawdziwą rzeź na San Siro, nie zdziwię się jeśli wynik będzie bliski jak w zeszłym sezonie. Kompromitujące 2-5, już wtedy Pioli powinien zostać zwolniony, mam nadzieję, że teraz nie będą się już patyczkować.
14
szymoninho19
24 grudnia 2023, 11:29
jak na złość byłem na tym meczu i widziałem jak Sassuolo robiło sobie co chciało na SS, grupa kibiców na czele z babcią która była młynową była głośniejsza niż 60 k kibiców Milanu
0
sheva7acm
sheva7acm
24 grudnia 2023, 10:56
Haha przecież tuż po meczu pisałem że to drobny uraz i wróci w marcu !!!czekajcie na aktualizację !!! Parę dni i zrobi się 2 miesiące z tymi weterynarzami!
0
Milanboy
24 grudnia 2023, 10:54
Jej, tracimy jednego z najlepszych piłkarzy tej kampanii i zostajemy z eksperymentalną parą Kjaer- Simić....... Błagam niech ten Lenglet tutaj przychodzi jak najszybciej.
1
landik
To ja już wole obrone Simic Kjear niz ma tu przyjśc ten placek,.
24 grudnia 2023, 12:16
Rozumiemy że chcesz go wypchać z Barcy, ale czemu my mamy na tym cierpieć? No i on ma pensje wiekszą od Leao xD

Moderator AcMati92
Jakby Cie to ni ziębiło ni grzało to byś tego nie sugerował, facepalm.
0
Milanboy
24 grudnia 2023, 13:52
AcMati92- Ale kto ma przyjść inny? Zdradź mi kto, bo ja nie widzę innej alternatywy w tej chwili.
0
Miaacz
Miaacz
26 grudnia 2023, 09:41
Jak ma przyjść kolejny odpad niechciany nigdzie to lepiej dać szansę naszym młodym, przyjdzie Lenglet to będzie jechanie po Piolim za stawia na odpady których nie wykupimy zamiast na Simicia
0
Piotrek1899
Piotrek1899
24 grudnia 2023, 10:53
No, ja sobie myślę, że w najbliższym meczu Berardi zwolni Piolego ;)
4
Daniel93
Daniel93
24 grudnia 2023, 10:51
To co, kolejny so zadebiutuje za chwile w Milanie? Mowie o jakimś z primki. Bo przecież Simon (z całym szacunkiem) nie zagra całego meczu. Chyba że znowu będzie kombinowanie z Theo na so xd

W sumie jakby Pioli wyszedl od początku para Theo-Simon to byłby to już totalny jego koniec..