SCUDETTO


Powroty po kontuzjach i PNA: sytuacja kadrowa zespołu

29 grudnia 2023, 16:23, cinassek Aktualności
Powroty po kontuzjach i PNA: sytuacja kadrowa zespołu

Portal MilanNews informuje, że powracający po kontuzji Marco Pellegrino ma być do dyspozycji trenera Stefano Piolego od wtorkowego meczu Pucharu Włoch z Cagliari. W spotkaniu tym chcą także jeszcze wziąć udział wybierający się na Puchar Narodów Afryki Ismael Bennacer Samuel Chukweze - obaj prowadzą w tym celu rozmowy ze swoimi federacjami. Od zaplanowano na 7 stycznia starcia z Empoli do kadry meczowej mają powrócić natomiast Marco SportielloYunus Musah oraz Noah Okafor. Pozostałym graczom kontuzjowanym, a więc Mattii CaldarzeMalickowi ThiawowiPierre'owi KaluluFikayo Tomoriemu oraz Tommaso Pobedze, powrót do pełni sprawności zajmie więcej czasu.4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Zuber
30 grudnia 2023, 11:24
Szkoda tego Okafora, bo chłop ewidentnie ma talent i gdyby nie te kontuzję to może i mógłby zastąpić Leao bez straty na jakości.
0
muamba_kabumba
30 grudnia 2023, 13:08
Wcześniej czy później się o tym przekonamy bo wygląda na to, że będzie ciężko zatrzymać w klubie Leao i Mika (po podwyżce). Więc na lewej stronie może być rywalizacja między Pulisiciem a Okaforem w przyszłości.
0
stary_boss
stary_boss
29 grudnia 2023, 18:45
fakt plaga kontuzji kosmos że tutaj jeszcze głowy się nie posłypały to aż nie do pomyślenia. Pewnie teraz nakupujemy szrotu a póxniej jak powracaja to kadara nagle zrobi sie 40 osobowa Ten Caldara to wiecznie kontuzjowany można powiedzieć ze taki górniczy już emeryt
1
nokoments
nokoments
29 grudnia 2023, 16:33
Musah wróci już 7 stycznia? Zamęczą chłopaka, daliby mu porządnie wypocząć, do lutego, albo marca najlepiej, a nie takie coś.
9

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się