Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!
Inter - Milan 0:3! Rossoneri w finale Pucharu Włoch!
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 34 | 22 | 8 | 4 | 53-24 | 74 | |
2. | Inter Mediolan | 34 | 21 | 8 | 5 | 72-33 | 71 | |
3. | Atalanta BC | 34 | 19 | 8 | 7 | 67-31 | 65 | |
4. | Juventus FC | 34 | 16 | 14 | 4 | 51-31 | 62 | |
5. | Bologna FC | 34 | 16 | 13 | 5 | 52-37 | 61 | |
6. | AS Roma | 34 | 17 | 9 | 8 | 49-32 | 60 | |
7. | SS Lazio | 34 | 17 | 9 | 8 | 57-45 | 60 | |
9. | AC Milan | 34 | 15 | 9 | 10 | 53-38 | 54 |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Mateo Retegui | 24 |
2. | Moise Kean | 17 |
3. | Marcus Thuram | 14 |
4. | Ademola Lookman | 13 |
5. | Lautaro Martínez | 12 |
6. | Romelu Lukaku | 12 |
7. | Riccardo Orsolini | 12 |
Sky Sport 24 informuje, że wśród obserwowanych przez Milan zawodników do wzmocnienia obrony jest Lilian Brassier. Przedstawiciele klubu z Mediolanu chcą poznać wycenę zawodnika Stade Brestois 29. W bieżącym sezonie 24-latek rozegrał 15 meczów w Ligue 1 (wszystkie w wyjściowej jedenastce). Należy jednak brać pod uwagę konkurencję w postaci chociażby FC Porto i AS Monaco, które również śledzą poczynania Brassiera i są gotowe na przedstawienie swoich ofert.
Wypożyczenia odpadają bo kluby będą chciały wciskać obowiązek wykupu.
a na gwałt stopera szuka Napoli (Davidson Sanchez i Dragusin są łączeni) Real czy my. Z czego Real rzekomo zbytnio szukać nie chce
Była plotka o Aguerdzie z WHU, ale opcja wypożyczenia odpada (zresztą za co mamy go kupić? skoro wyceniany jest na 38 mln euro?)
w teorii Varane ale pomijając cenę to mam wrażenie, ze to piłkarz który mentalnie to już by chyba szedł grać do Arabii a nie grać "o coś"
Generalnie odnoszę wrażenie, że Pioli miał jakąś koncepcję latem na to 4 3 3 ale sprawa się mu z czasem sypła i teraz jest tzw. "operowanie na żywym organiźmie". Stąd to przechodzenie czasami na 4 2 3 1 nie mając pivotów ani 10, Reijnders na 6 (miał byc treq), Bennacer (docelowo przecież regista) w sumie nie wiadomo gdzie do końca (o kwiatkach ala boczni obrońcy biegający w środku pola i Musah na PO już szkoda gadać).
> Wycena to 8 mln
> Damy 500 tys. i nie będziemy uczestniczyć w licytacjach
ogólnie LGDS to hit wczoraj napastnik nie potrzebny, dzisiaj a jednak Milan wyda na niego pieniądze
A dane na bilecie można zmienić poprzez stronę: edycja i wprowadzasz swoje. Ale na to też potrzeba trochę czasu przed meczem najlepiej.
Nico Schira
na razie jest rozbieżność bo my chcemy 4 mln a Hellas 6 mln i liczy, że Juve sie włączy do licytacji
Sugeruje się ponoć planami Zarządu, które chcą w lecie sprowadzić mocną 9, a Francuz chce nadal pełnić silna rolę w zespole.
Jovic powinien już od 2 tygodni być pierwszym wyborem, ale Pioli nie miał jaj posadzić Francuza na ławce.
Taki joker na ławce byłby zabójczy dla rywali, ale jako pierwszy napastnik nie jest już dobrą opcją.