Alessandro Florenzi / 5.5
Luka Jović / 4
Trener Stefano Pioli / 4
75 oddanych głosów

Milan po bardzo emocjonującym meczu zremisował z Bologną 2:2 (1:1) w spotkaniu 22. kolejki Serie A. Oba gole dla Rossonerich zdobył Ruben Loftus-Cheek (45' oraz 83'). Dodatkowo warto wspomnieć, że podopieczni Stefano Piolego nie wykorzystali dwóch rzutów karnych (zmarnowali je Olivier Giroud oraz Theo Hernández).

Zachęcamy do ocenienia postawy Rossonerich w tym spotkaniu. W ankiecie nie został uwzględniony Noah Okafor, który spędził na murawie zbyt mało minut.

15 komentarzy
biedrus
biedrus
28 stycznia 2024, 17:34
Najsłabszy to był Theo. Przy pierwszym golu wraca spacerkiem, potem nie wykorzystuje karnego, a potem daje się ograć chyba Orsoliniemu i z tego jest karny.
Błędy Pioliego przy zmianach też zadziwiające. Wykorzystuje dwa sloty na zmiany w 59 i...60 minucie. Potem na koniec meczu zamiast zrobić dwie zmiany w dwóch slotach musi je zrobić w jednym. A Terracciano mógł wejść w 90 min. jak drużyna się cofnęła i było trzeba zyskać trochę czasu
0
DarthImpaler
28 stycznia 2024, 13:37
ten karny w wykonaniu Żiru to kryminał jest przecież jakby bramka była metr dalej to piłka by nawet nie doleciała do linii końcowej.

Leao też kolejny mecz dno i kilometr mułu. Pierwszy strzał od 2 miesięcy oddał. Masakra jakaś.
Edytowano dnia: 28 stycznia 2024, 13:39
2
k__f__c
k__f__c
28 stycznia 2024, 21:48
I tym jednym strzałem wprowadził więcej zagrożenia niż dziesiątkami bezsensownych wrzutek. Coś jest mocno nie tak z pomysłem na jego grę w tym sezonie
0
28 stycznia 2024, 22:52
on się boi wziąć odpowiedzialność na siebie. 0 dryblingu (on nie ma dryblingu ale boi sie nawet spróbować minąć obrońce), wrzutki albo do tyłu podania. 0 pewności siebie on nawet nie wierzy że przyjmie piłkę dlatego mu ucieka na 3 m. i musi podawać do tyłu bo boi się wziąć odpowiedzialność na siebie. jest zwolniony z jakiejkolwiek taktyki i przez to nic nie robi jak jest na boisku. pioli nie ma pomysłu jak wykorzystać jego umiejętność minięcia przeciwnika. Leao został przegranym własnych umiejętności trener mu dał wolność na wszystko to on robi co chce (co może?) tylko nic nie wychodzi
Edytowano dnia: 28 stycznia 2024, 22:57
0
Deus
Deus
28 stycznia 2024, 12:08
Pulisic został okradziony przez kolegów z dwóch asyst więc zasługuje na więcej.
2
Pablo78
Pablo78
27 stycznia 2024, 23:02
Nie dość że prowadziliśmy to nie utrzymać wyniku...,nie trafić aż 2 karnych....strata 2 pkt.
0
Mellion
Mellion
27 stycznia 2024, 22:55
Theo i Terraciano z miejsca po 1. Ruben no i oczywiście w 2 drużynie Zirkzee (błagam weźcie go do Mediolanu, on jest taaaaak dobry) byli dziś zdecydowanie najlepsi.
1
Peter_AC
Peter_AC
27 stycznia 2024, 23:00
Terraciano wcale aż tak tragicznie nie zagrał, gdyby nie sfaulował to niemal 100% byłby gol Kristiansena, a tak była jakaś szansa. A jezeli chodzi o blędy to taki Kjær popełnich ich sporo więcej
3
Mellion
Mellion
27 stycznia 2024, 23:11
Wcześniej też tylko miał strata, a stratą. Fakt, to Theo był dziś najgorszy, ale jemu tez Kristensen uciekł, nie miał ani jednego dobrego zagrania. Ibra powinien go zrugać i dać do zrozumienia że musi dawać więcej, bo póki co on gra jak zawodnik wart max 1 mln XD
1
Peter_AC
Peter_AC
27 stycznia 2024, 23:21
No faktycznie, mega słaby występ, ale prawda jest taka, że jak miał zagrać w tym meczu to napewno nie wchodząc w takim momencie za Pulisica.
1
Mellion
Mellion
27 stycznia 2024, 23:30
A to racja, w pełni się z tym zgadzam, bezsensownie to sobie Pioli wymyślił, by na tak ważny mecz wpuścić gościa który nic dobrego dotąd nie pokazał.
0
Janik14
Janik14
27 stycznia 2024, 23:35
Przecież Terraciano wszedl na 5 minut, praktycznie 5 minut bez biegania, same straty i zgubione krycie/karny. Przychodzisz z hellasu i grasz jak w hellasie. Fatalne wejście do zespolu
1
JACHU_ACM1899
28 stycznia 2024, 15:16
Zirkze bardzo fajnie się porusza.
Widać że ma luz i dużo widzi.
Jedynie wykończenie jeszcze u niego kuleje ale może być z niego podstawowy napastnik Oranje
0
GWIDON1979
GWIDON1979
27 stycznia 2024, 22:51
Poniedziałek 7 rano w Milanello nauka strzelanie karnych.
Tracimy 2 punkty na własne życzenie.
3
28 stycznia 2024, 15:20
Śmiem twierdzić że byśmy wyszli z grupy LM gdyByśmy ogarniali taka podstawę jak mocny strzał z11 metrów.
Nawet takie tureckie ścierwo to potrafi a co dopiero napastnik z tyloma tytułami.
W tamtym sezonie mógł namzawalic awans z Napoli, w tym więcej marnuje niż wykorzystuje.
A to że drugiego karnego nie wykonywał Jovic tylko Theo co też ma te karne pół na pół to poprostu głupota.
Głupota poziomu bycia zawodowym piłkarzem i braku podstawowych zasad wykonywania swojego zawodu...