18 października 2011, 21:24, House Aktualności

25 komentarzy
gimlord123
19 października 2011, 17:32
Nawet dobrze, że nie ma Thiago, bo po prostu nie jest potrzebny na takiego przeciwnika, a do tego Thiago gra w każdym meczu i przydałoby się dać mu odpocząć bo jeszcze mu się coś z mięśniami stanie jak Abate i nie będzie dobrze... Moja 11: Abbiati Abate Mexes Yepes Taiwo/Antonini Aquilani Boateng Nocerino Robinho Cassano Ibra Z obsadą lewej strony mam bardzo duży problem. Z jednej strony Antoś w wielkiej formie, podkreślam, w wielkiej bo gra naprawdę bardzo dobrze jak na niego, a z drugiej Taiwo, z którym się coś dzieje w głowie i trzeba by go podbudować psychicznie występem z BATE... Hmm no nie wiem, ja bym jednak postawił na Taiwo, bo Antosiowi kiedyś ta forma przejdzie, a Taiwo może się zablokować psychicznie na długi czas...
19 października 2011, 11:09
Abbiati - Abate - Yepes(Mexes) - Nesta - Taiwo(Zambro) - Aqua - MvB - Boa - Cassano - Ibra - Binho
0
Chiller81
19 października 2011, 09:47
,Abbiati - Abate, Nesta, Yepes, Taiwo - Aquilani, Nocerino, Emanuelson- Boateng - Robinho, Ibrahimovic
0
Zuper
18 października 2011, 23:13
fajnie było by zobaczyć w pierwszej 11 zawodników którzy nie grają jak narazie w meczach o najwyższą stawkę czyli Emanuelsona , Taiwo, Mexesa+ w drugiej połowie Primavere
0
Kush
18 października 2011, 22:44
Nie mogę się doczekać pierwszego meczu Mexesa w Milanie mam nadzieję, że jutro zagra. Liczę również na to, że Allegri da szansę Taiwo od pierwszej minuty.
18 października 2011, 22:22
Thigo miał ostatnio kontuzję wiec wróci dopiero na Lecce. Dobry skład zwłaszcza brak Seedorfa mnie cieszy :) Aquilani ostatnim meczu zaprezentował się bardzo dobrze i liczę również na dobry mecz w lidzę mistrzów obstawiam 3-0.
0
pudel
pudel
18 października 2011, 21:57
ja bym nie lekceważył tak BATE... mam nadzieję ze nasi pilkarze jutro tego nie zrobia, w jakimkolwiek skladzie by nie wyszli
0
milanek22
18 października 2011, 21:55
Szkoda ze nie ma thiago silvy. No nic Mexes/ Yepes go zastapi. Moja 11 na mecz : 4-3-1-2 ABBIATI ABATE-----NESTA--YEPES-----ANTONINI NOCERINO------VAN BOMMEL-----AUQILIANI ------------------CASSANO---------- ---------IBRAHIMOVIC----ROBINHO:)
0
AlexMerkel
AlexMerkel
18 października 2011, 21:54
hmm Abbiati,Abate,Nesta,Mexes,Taiwo,Aquilani,Van Bommel,Nocerino,Cassano,Binho,Ibra i 3-0
0
KAZUYAH
Jeżeli będzie 3:0 do wpuszczać jak najszybciej De Sciglio i Ganza!
0
Kacapa7
Kacapa7
18 października 2011, 21:53
Podpisuje się pod Kamilusem co do dwukropek ;)
0
kamilus
kamilus
18 października 2011, 21:48
Prośba do adminów - poprawcie te dwukropki...
0
Kacapa7
Kacapa7
18 października 2011, 21:47
Allegri pewnie wystawi: Abbiati Abate Nesta Bonera Antonini Aqua Bommel Nocerino Robinho Ibra Cassano wolałbym jedna, żeby w miejsce Bonery zagrał Mexes, a w miejsce Antoniniego zagrał Taiwo. Urgby mógłby zagrac ewentualnie w miejsce Bommela, żeby Holender trochę sobie odpoczął no i żeby Boa pojawił się w miejsce Robinho w drugiej połowie lub w przerwie. Dobrze, że nie ma Silvy przecież nie będzie grał każdego meczu, a z takim rywalem jak Bate można sobie pozwolic na oszczędzanie piłkarzy. Jeśli Milan zagra na poziomie mistrza kraju nie powinno byc problemu ze zgarnięciem 3pkt ;)
0
Faraon#92
18 października 2011, 21:46
Abbiati lewa Taiwo Śr Nesta Mexes Prawa De Sicigilo Pomoc Aquliani Boateng Nocerino Emanuelson Ibra Robinho I W drugiej Ganz - Ibra Cassano -Robson Abate - De Siciglo Żeby się rozgrzał przed Ligą ;p
0
kamilus
kamilus
18 października 2011, 21:44
Najchętniej zobaczyłbym jutro taką jedenastkę Abbiati - Abate Nesta Mexes Taiwo - Nocerino vBommel Aquilani Robinho - Cassano Ibra Taki przeciwnik jest idealny, by dać zagrać dla Taiwo i Mexesa. Chyba że zobaczymy też Boatenga - może ze słabszym rywalem przypomniał by sobie poprzedni sezon?
0
Abyss
Abyss
18 października 2011, 21:43
Może wreszcie Allegri da szansę Taiwo bo przecież gramy zaledwie z Bate. Yepes również powinien zagrać od początku, to doskonała okazja. Emeryta Seedorf nie widzę i dobrze. Ciągle brakuje mi Pippo, ale już się z tym pogodziłem. Zwycięstwo to formalność. Forza Milan!
0
Leonardo 22
Moderator Leonardo 22
18 października 2011, 21:40
Zestawienie obrony Abate, Nesta, Mexes, Taiwo jak najbardziej by mi pasowało, ale Antoni jest w formie i nie zdziwię się jak zagra zamiast Nigeryjczyka :P Co do pomocy i ataku to tak jak na Palermo, chyba, że Boatenga się tam gdzieś wciśnie :):)
0
House
House
18 października 2011, 21:38
smieejzeelka El Shaarawy w ogóle nie został zgłoszony do Ligi Mistrzów ;)
0
rafal996
rafal996
18 października 2011, 21:37
Shaarawego to nie dziwota że nie ma, skoro nie jest zgłoszony. Moim zdaniem to dobrze, że nie ma Seedorfa i Silvy. Ten pierwszy powinien grać coraz mniej, musimy się przyzwyczajać do jego braku. Natomiast Silva niech odpocznie na ważniejsze mecze. Chciałbym zobaczyć debiut Mexesa. No i Taiwo w składzie.