Jan-Carlo Simić / 5.5
Yunus Musah / 5.5
Trener Stefano Pioli / 6
79 oddanych głosów

Wygrana Milanu z Napoli na San Siro w meczu 24. kolejki Serie A. Rossoneri skromnie pokonali 1:0 aktualnych mistrzów Włoch. Gola na wagę zwycięstwa i kompletu punktów zdobył w 25. minucie Theo Hernández

Zachęcamy do ocenienia postawy Rossonerich w tym spotkaniu. Ze względu na zbyt mało liczbę minut spędzonych na boisku w ankiecie nie uwzględniliśmy Luki Jovicia i Álex Jiméneza.

12 lutego 2024, 09:37
Kjær -nie raz był wkręcany na boisku przy Oshimenie na pewno byśmy stracili gola z taką dyspożycją Duńczyka.Niech do kończy kontrakt i tyle może niech powróci do Duńskej ligi lub zostanie w jakimś słabym klubie Seria A .
11 lutego 2024, 23:06
Gabbia potrafi twardo zagrać.Pulisić chodzi po przerwie bez sił daje się przepychać..,dobry mecz Adliego.
0
majer1987
majer1987
11 lutego 2024, 23:01
Gabbia szef. Byłoby świetnie, gdyby to był jego stały poziom. Transfer stopera byłby całkowicie zbędny, plus wychowanek. Trzymam kciuki.
5
JACHU_ACM1899
12 lutego 2024, 00:00
Czekam na jego występ z merdaczami
Jak ogarnie Thurama i Lautaro to możemy być spokojni o jego formę póki nie złapie grozniejszego urazu
1
Unloco
Unloco
Musah mnie dziś niesamowicie irytował. Raz zagrał źle i wdał się w dyskusję z Piolim zamiast kiwnąć głową i grać dalej. Mam wrażenie, że wielokrotnie był źle ustawiony zostawiając miejsce przeciwnikom. Czasami wydaje się bardzo niepoukładany taktycznie i psychicznie. Na szczęście jest młody, da się to jeszcze wypracować.

Gabbia profesor, Theo świetny.

Mam wrażenie, że na Leao działa presja. Zaczyna unikać kończenia akcji strzałem, wie że każda zmarnowana okazja będzie ciążyć na nim mocno więc woli piłkę oddać.