Remis z beniaminkiem...
MILAN – PISA 2:2
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | SSC Napoli | 9 | 7 | 0 | 2 | 16-8 | 21 | |
| 2. | AS Roma | 9 | 7 | 0 | 2 | 10-4 | 21 | |
| 3. | AC Milan | 9 | 5 | 3 | 1 | 14-7 | 18 | |
| 4. | Como Calcio | 9 | 4 | 4 | 1 | 12-6 | 16 | |
| 5. | Inter Mediolan | 8 | 5 | 0 | 3 | 19-11 | 15 | |
| 6. | Juventus FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 12-9 | 15 | |
| 7. | Bologna FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 13-7 | 14 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Riccardo Orsolini | 5 |
| 2. | Christian Pulisic | 4 |
| 3. | Nico Paz | 4 |
| 4. | Kevin De Bruyne | 4 |
Tuttosport w sobotnim wydaniu informuje, że 26-letni golkiper Monzy Michele Di Gregorio jest na celowniku Milanu. Oczywiście Rossoneri mają u siebie Mike'a Maignana, który niewątpliwie należy do najlepszych na świecie na swojej pozycji, ale ostatnie informacje dotyczące oczekiwań finansowych Francuza dot. przedłużenia kontraktu wzbudzają pojawianie się informacji o ewentualnych alternatywach. Di Gregorio na pewno jest wyróżniającym się bramkarzem w Serie A. Klub z Mediolanu nie prowadzi żadnych negocjacji z otoczeniem zawodnika, ale z pewnością jest to opcja transferowa, która może się pojawić, również w obliczu wpłynięcia ciekawej oferty za transfer Maignana podczas letniego mercato.
Michele Di Gregorio początki swojej kariery miał w młodzieżowych ekipach Interu, ale jest fanem Rossonerich. Kontrakt zawodnika z Monzą obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku. Klub z Lombardii wycenia swojego bramkarza na nie mniej niż 20 mln €.
Po takich słowach, wydaje się że oni już są dogadani. Pewnie z wyprzedzeniem zaklepali następcę Sommera, który ma już 35lat.
PSG nie ma potrzeby, w PL kluby ktore szukaja bramkarza to nie za takie pieniadze jak proponujecie nizej.
Wiec bedzie sie to rozbijac o to co zawodnik chce.
Bayern w takim razie jedyna opcja
Dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy uderzyć po Provedela, który jest najlepszym bramkarzem w lidze po Maignanie. W zeszłym sezonie MVP wśród goalkeeperów.
Wychowanek Barcelony, wypożyczony z Lipska w pierwszym swoim sezonie w Genoi jest jednym z głównych sukcesorów awansu Genoi do Serie A, gdzie na 30 rozegranych spotkań, aż 17 zachował z czystym kontem.
Dziś w Serie A też radzi sobie zaskakująco dobrze.
Dla mnie jeśli byłaby oferta 70mln za Magic Mike i możliwość wyjęcia Di Gregorio za 20mln, to bym wziął.
Tutaj akurat transfer Mika niestety jest możliwy bo raczej nie jesteśmy w stanie zaoferować mu pensji jakiej oczekuje.
Pytanie czy nas stać w tym momencie na płacenie bramkarzowi więcej niż powiedzmy 5/6 mln na sezon a min. tyle pewnie trzebaby Mikowi zaoferować (plus jakieś bonusy).
W sumie mało idiotów jest na świecie :)
Chelsea, Liverpool i Juve.
Edit. O ManU zapomniałem :)
No Liverpool po transferze Allisonna to wygrali LM ;]
Juve na Buffonie nie wyszło też źle ;]