SCUDETTO


Kalulu i Tomori wznowili treningi z drużyną. Pracują nad powrotem do pełni formy

21 lutego 2024, 12:43, cinassek Aktualności
Kalulu i Tomori wznowili treningi z drużyną. Pracują nad powrotem do pełni formy

Włoskie media informują, że Pierre Kalulu Fikayo Tomori definitywnie pokonali kontuzje, z którymi zmagali się w ostatnich tygodniach. Obaj zawodnicy trenują już z drużyną, choć oczywiście potrzebują nieco popracować nad swoim przygotowaniem fizycznym po dłuższym okresie rehabilitacji.

Aktualnie w zespole rossonerich kontuzje leczą jedynie dwaj gracze - Davide Calabria oraz Tommaso Pobega. Kapitan drużyny powinien powrócić do gry już w najbliższych dniach, natomiast pomocnik potrzebuje jeszcze około dwóch miesięcy przerwy.6 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
szczebelek
szczebelek
21 lutego 2024, 14:19
Jutro pełne 90 minut. Tak zwyczajem trenera trzeba ich odbudować.
1
mmielczar123
21 lutego 2024, 13:14
Liczę na duet Tomori-Gabbia do końca sezonu, bo ta dwójka trzyma(ła) najwyższy poziom w ostatnim czasie. Latem wypadałoby zrobić lekkie czystki w defensywie, bo aktualnie mamy 7 stoperów, wszystkich prawonożnych. Obstawiam, że sprowadzimy jeszcze 1-2 lewonożnych (+wróci Pellegrino). Z Caldarą i Kjaerem raczej nie przedłużymy kontraktów, a Simić i Pellegrino pewnie pójdą ogrywać się na wypożyczeniach. W takim układzie może zabraknąć miejsca dla kogoś z trójki Tomori, Kalulu, Thiaw i któregoś z nich pewnie sprzedamy. Chyba że przyjdzie Conte lub inny trener grający trójką z tyłu, to wtedy znajdzie się miejsce dla większej liczby stoperów.
2
Gianni Rivera
21 lutego 2024, 13:56
Jeszcze rok temu nikt by nie uwierzył w tezę, że Gabbia będzie obrońcą, który obok Tomoriego trzyma najwyższy poziom w drużynie, i którego większość kibiców widzieliby w duecie z Anglikiem. O tym, że posadzi na ławce Kjaera, Thiawa czy Kalulu dosłownie nikt, ale to nikt by nie uwierzył. Co to się porobiło. Niby półroczne wypożyczenie, a wrócił do nas zupełnie inny piłkarz, jakby mu się coś w głowie przestawiło.
5
Mirek99999999
21 lutego 2024, 16:34
Gianni Rivera
Może w głowie coś przeskoczyło, a może po prostu wystarczyły przygotowania fizyczne z normalnym trenerem, a nie parodystą Ostim...
3
Daman
Daman
21 lutego 2024, 13:07
Tylko dajcie im więcej czasu na wdrożenie się niż miał Thiaw, bo efekty znowu będą opłakane :)
1
Rossu
21 lutego 2024, 12:47
Niby ich powrót cieszy, ale my mamy taką dezorganizację w obronie, że nawet Van Dijk by tutaj popełniał straszliwe babole.
5

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się