Remis Primavery w derbach. Milan Femminile w grupie spadkowej

26 lutego 2024, 20:43, Adam6 Aktualności

W sobotnim meczu 23. kolejki ligowej Primavera Milanu zremisowała z Interem 1:1. Nerazzurri szybko, bo już w 3. minucie objęli prowadzenie po pięknej indywidualnej akcji i strzale Issiaki Kamate. Rossoneri odpowiedzieli w 35.minucie golem Francesco Camardy. 15-letni napastnik również popisał się świetnym ciągiem na bramkę i spektakularnym uderzeniem. Było to jego 6 trafienie w tym sezonie ligowym. Do tego może pochwalić się 3 golami w Coppa Primavera i również 3 bramkami w Lidze Młodzieżowej UEFA.

Milan do końca walczył o zwycięstwo w derbach, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Młodzi Rossoneri po 23. serii gier zajmują 5. miejsce w tabeli i tracą 11 punktów do prowadzących Nerazzurrich. Tabelę możecie sprawdzić TUTAJ

MILAN Primavera 1:1 INTER Primavera (Camarda 35' - Kamate 3')

Z kolei piłkarki Rossonerich zakończyły fazę zasadniczą rozgrywek ligowych na 6. miejscu w tabeli z liczbą 21 punktów na koncie. Po trwającej przerwie reprezentacyjną wrócą do rywalizacji jako liderki grupy spadkowej żeńskiej Serie A. Tabelę przed podziałem możecie znaleźć TUTAJ