Primavera pokonała Juventus. Camarda bohaterem

1 kwietnia 2024, 16:25, Adam6 Aktualności

Primavera Milanu w poniedziałek pokonała wyjeździe równieśników z Juventusu 1:0. Jedyną i zarazem zwycięską bramkę zdobył na początku pierwszej połowy Francesco Camarda. Dla 16-letniego napastnika było to trzynaste trafienie w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki. Pochwały po tym meczu zebrał także Dariusz Stalmach. Dzięki wygranej podopieczni Ignazio Abate plasują się na 7. miejscu w tabeli i tracą tylko punkt do szóstej pozycji, która gwarantuje udział w play-offach o mistrzostwo. Kolejny mecz młodzi Milaniści rozegrają za tydzień, 8 kwietnia. Będzie to wyjazdowe starcie z Sampdorią.