SCUDETTO


AC Milan zaprezentował kolekcję ACM x RL10 stworzoną we współpracy z Leao

16 kwietnia 2024, 11:46, Redakcja Aktualności
AC Milan zaprezentował kolekcję ACM x RL10 stworzoną we współpracy z Leao

AC Milan zaprezentował we wtorek ekskluzywną kolekcję ACM x RL10, opracowaną we współpracy z Rafaelem Leão. Portugalczyk dzięki swojej sile, zwinności, szybkości i osobowości, stał się ikoną międzynarodowego futbolu, dzięki czemu fani Rossonerich na całym świecie pokochali koszulkę z numerem 10 na jego ramionach. "Każdy dzień jest nową falą, każdy dzień jest dniem surfingu" - to hasło obecne jest w całej kolekcji, która oddaje esencję surfingu, fal, rodzinnego i stylowego streetwearu. W kolekcji znalazły się detale nawiązujące do fal morskich oraz sposobu celebrowania zdobytej bramki na mediach społecznościowych (napis "We go" i emoji surfera). Kolekcja jest dostępna w różnych kolorach, w tym szmaragdowym, symbolizującym jeden z ulubionych kolorów ”10”, a także w bardziej tradycyjnych kolorach nawiązujących do Milanu.

Cała oferta dostępna jest w oficjalnym sklepie AC Milan [KLIK!]23 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
ksieciunio
ksieciunio
16 kwietnia 2024, 14:36
Może niech stworzą kolekcję dla nieco starszych fanów - np. Stefano Forever Young - jakieś białe sneakersy, chinosy, czarna koszulka i dodatkowo sportowa marynarka?
7
gieemce
gieemce
16 kwietnia 2024, 20:56
brałbym, szkoda ze krotko trwala wspolpraca z Harmont & Blaine, po pandemii bo jedyny raz od lat wygladali jakos stylowo.. pamietam tez smietnikowe stroje od Diesel'a..
0
RockStar
RockStar
16 kwietnia 2024, 13:08
Jego forma to faktycznie prawdziwa fala
8
inzaghi67
inzaghi67
16 kwietnia 2024, 12:43
No i to mi się podoba, tak się prowadzi marketing i wykorzystuje potencjał piłkarza. Liczę na podobne ruchy z Theo i Pulisicem bo to utwardza kręgosłup drużyny, zwiększa popularność klubu i piłkarzy. Główny zamysł Rafa surfer, cieszynka i produkty RL10. Super. Piłkarze muszą być teraz w mediach, muszą być kojarzeni z klubem. Inne kluby potrafią dobrze 'sprzedać' swoich zawodników tak że po jednym dobrym sezonie sprzedają ich za grubą kasę. Milan się może dużo nauczyć i to dobry krok.
Aha no i jak na dole Przemus napisal, Rafa to teraz symbol Milanu a symbole podświadomie działają nawet na niedzielnych fanów piłki ;p ten image wyjdzie tylko na dobre.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2024, 12:45
1
tomgor
tomgor
16 kwietnia 2024, 13:59
Theo już miał swoją kolekcję. Mike zresztą też.
0
inzaghi67
inzaghi67
16 kwietnia 2024, 14:49
Noo MM pamiętam ale Rafa ma to zrobione naprawdę z jajem
0
PanPrzemus313
16 kwietnia 2024, 12:24
Rafa to symbol obecnego Milanu i uważam że to samo w sobie dobry powód żeby go poniżej klauzuli pod żadnym pozorem nie sprzedawać
3
juluspro
juluspro
16 kwietnia 2024, 11:59
i tek białe skarpetki do klapek xD
1
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 12:34
Dać mu do tego parawan i mamy typowego Janusza-plażowicza.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2024, 12:37
0
ósmy
16 kwietnia 2024, 12:40
A dlaczego nie pasują?
0
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 13:02
To są podstawy savoir-vivre. Białe skarpety do klapek/sandałów są symbolem braku gustu i taktu. Parę lat temu zaczęli się tak ubierać celebryci i nagle stało o się to fajne i modne.

Jedni ludzie mają swój styl i poczucie gustu, inni podążają za modą. Nasz modniś Leao, poszedł niedawno na jakąś galę, ubrany w sukienkę i dzwony. http://tiny.cc/9fpsxz Poszedłbyś tak modnie ubrany na wesele? Bo ja nie. :) Oczywiście każdy z nas ma wolny wybór - nawet do tego, aby robić z siebie pajaca.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2024, 13:16
5
ósmy
16 kwietnia 2024, 13:20
No, ale kto decyduje o gustach - w tym przypadku modowych?
Czy chodzenie w dziurawych spodniach jest cool, ale już czyste i nowe skarpetki do klapek już obciach?
Kto decyduje o tym, co jest obciachem. I pytam o te nieszczęsne skarpetki, których każdy używa, a nie sukienki Leao, która zaprezentował na ściance na jakiejś gali.
Jaki poziom obciachu reprezentuje facet noszący białe i czyste skarpety do klatek? A przede wszystkim, kto ustala takie normy ubioru? Zauważyłem, że nic tak Polaków nie mierzi w ubiorze, jak te skarpetki.
Ja myślałem, że w ubiorze przede wszystkim chodzi o wygodę, a to jak ktoś Ciebie skomentuje, to już inna para skarpetek:)
Podstawy saviour-vivre to brudny, wystający paluch z dziurawej skarpetki.
Czy czyste, spodnie, ale z dziurami na kolanach to normy savoir-vivre.
Myślisz, że przekładam.swoja wygodę nad jakimiś zachodnimi zasadami z Cosmopolitana, czy innego Glamour?:)
A Polacy zrobili z tego tematu jakąś zarazę modowa.

6
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 14:02
Skoro piszesz, że w ubiorze chodzi głównie o wygodę, to ponawiam pytanie - założyłbyś sukienkę na wesele? Najlepiej bez bielizny. Nic by Cie nie uwierało w ptaka, byłoby lekko i przewiewnie na parkiecie, łatwo byłoby się wysikać - same plusy. :) Jednak utarło się KULTUROWO, że tak "nie wypada". To samo dotyczy białych skarpet z klapkami. Odkąd pamiętam było to symbolem bezguścia, nawet u mnie "na wiosce". Ale kto wie, może za parędziesiąt lat stanie się to kanonem elegancji.


"Podstawy saviour-vivre to brudny, wystający paluch z dziurawej skarpetki.
Czy czyste, spodnie, ale z dziurami na kolanach to normy savoir-vivre."

Ani jedno, ani drugie. Dodatkowo pierwsze łamie podstawowe zasady higieny osobistej. :)

Powtarzam - dla mnie możesz chodzić ubrany jak chcesz, Twój gust - Twoja sprawa.
0
tomgor
tomgor
16 kwietnia 2024, 14:12
„…założyłbyś sukienkę na wesele? Najlepiej bez bielizny. Nic by Cie nie uwierało w ptaka, byłoby lekko i przewiewnie na parkiecie, łatwo byłoby się wysikać - same plusy. :) Jednak utarło się KULTUROWO, że tak "nie wypada".”
Powiedz to szkotom. :)
1
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 14:17
@tomgor

Słowo klucz które celowo napisałem dużymi literami - "KULTUROWO"
Chyba, że sugerujesz, że ósmy jest Szkotem? :))
0
ósmy
16 kwietnia 2024, 14:25
Ale Leao jako facet, który w jakiś sposób kreuje modę, to wybrał się na galę w takim, a nie innym ubiorze.
Zapewne widziałeś nie raz i nie dwa wybiegi kreatorów mody, gdzie modele/modelki prezentują stroje z innych planet, niczym ufoludki. To nie znaczy, że ten strój jest do codziennego użytku. Jak np. skarpetki i klapki. Nie mieszajmy tych dwóch światów.

Piszesz, że zakładanie białych skarpetek do tychże klapek to robienie z siebie pajaca, i tak się utarło kulturowo, że to obciach. Ok, nie Ty jesteś pierwszy, który wydaje taka opinię, tylko pytam zawsze - dzisiaj po raz drugi - skąd takie przypuszczenie, i geneza tej myśli? Coś musiało być na rzeczy, że ludzie powielają ten myślowy schemat. Pytam co?
Stopy skrzypią przy chodzeniu? Wydziela się nieprzyjemny zapaszek, kiedy skarpetka dotyka klapka? Raczej nie. Przecież jeśli jedną rzecz jest czysta, a druga uprana i świeża, to dlaczego mimo wszystko uwarunkowane to jest jakimś obciachem?
Więc co jest takiego obrazoburczego w tym przypadku, że aż ludzi nazywasz pajacami?
Ogólne określenie KULTUROWO to takie omijanie tematu.
Istnieją kanony mody, które wytyczają jakąś linię ukazującą co jest na topie i co jest cool. Bo kreatorzy mody wypuszczając nową rzecz na rynek po prostu na tym zarabiają. Więc siłą rzeczy tworzą wśród społeczności swoją reklamę produktu, aby zarobić szmal. Ale czy istnieją kanony mody, które krzyczą, że tamto to passe? A jeśli tak, to niech ktoś odpowie - dlaczego?
0
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 15:08
Na początek polecam poczytać sobie choć trochę o modzie klasycznej. Jesteśmy w środowisku Milamu, więc jak przykład elegancji klasycznego ubioru podam Maldiniego.

To co Ty opisujesz, to moda nowoczesna ("ufoludki") i współczesna (tzw trendy) - dzisiaj jest coś modne i fajne, za rok,dwa, pięć staje się passe (obciachowe). To samo będzie ze skarpetami do klapek - daj im tylko jeszcze trochę czasu. :) Kto decyduje o tym co jest passe? Czołowi projektanci mody współczesnej.

Obraz Janusza w skarpetkach i klapkach to omijanie tematu? OK. Jest coś takiego jak poczucie estetyki i każdy z nas ma je inne. Dla mnie osobiście, skarpetki do klapek pasują tak samo jak np zimowy sweter do krótkich spodenek - ciepło/zimno, ciężkość/lekkość - gryzą się. Skoro jest mi gorąco w stopy i nakładam klapki, to po kiego grzyba mi do tego białe, wysokie, "śmierdzące" skarpety? Dla mnie i dla wielu innych, wygląda to po prostu komicznie. Napiszesz, że cenisz sobie wygodę? Uwierz mi, ze można się ubrać wygodnie, na wiele innych sposobów. Na początek proponuje kupić wygodne, dobrze dopasowane klapki, a bazarowe plastiki z wielkim napisem "GUCCI" - wyrzucić do śmietnika.:)
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2024, 15:15
0
ósmy
16 kwietnia 2024, 15:38
Ale przecież nikt Tobie nie zabrania, ani nie nakazuje nosić swetra do któtkich spodenek. Problem pojawia się w momencie, kiedy ktoś OBCY będzie opiniował Twój styl ubioru, i nazwie Ciebie pajacem.
Albo Januszem.
Trudno mi sobie wyobrazić by czołowi projektanci mody tworzyli jakieś ograniczające mity i zakazy. Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie.
Ale jeśli nawet?
To takie trochę schematyczne myślenie. Tak samo jak "śmierdzące" skarpety. Majtki po całym dniu chodzenia też śmierdzą. I dlatego się je pierze:)
W ogóle mam wrażenie, że traktujesz ten temat nieco schematyczne. Z jednej strony jeśli skarpetki, to śmierdzące i bazarowe klapki Gucci, a z drugiej strony podajesz przykład klasycznego eleganta Maldiniego.
Już nie będę ciągnął tego tematu, bo nigdy się nie dowiem dlaczego innym dookoła przeszkadzałby mój wizerunek faceta w skarpetkach i klapkach na ulicy. Na tyle, aby go nazywać pajacem i jakimś Januszem.
1
inzaghi67
inzaghi67
16 kwietnia 2024, 15:43
Ja widzę jak teraz chodzą młodzi w tych gucci srucci za 2 tysiące a wyglądają te ciuchy jak jakieś wory pokutne albo lumpy ze śmietnika. Zjawisko mody mnie śmieszy. Ale chyba mi nie przeszkadza, chyba że będzie moda na chodzenie z gołą dupą albo w majciochach jak na niektórych marszach :) takie skarpety to jeszcze nic strasznego, a po chałupie nie jeden tak chodzi. Z kolei kulturowy ubiór to co innego.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2024, 15:58
1
inzaghi67
inzaghi67
16 kwietnia 2024, 16:00
A jeszcze od paru lat widzę jak chodzą z tymi skarpetami naciągniętymi na nogawki :D a w ogóle w Anglii to do sklepu ludzie śmigają w piżamach jak Ferdek Kiepski. Zabawne dosyć.
1
The Legend
The Legend
16 kwietnia 2024, 16:08
Problemem jest dla Ciebie to co powie lub co pomyśli sobie o Tobie obcy człowiek? Poważnie?

Projektanci mody współczesnej nie tworzą zakazów, tylko obowiązujące w danym sezonie "trendy". Wczoraj modna była sukienka, pastele i krata, dzisiaj są już jest passe, bo modny na salonach jest fartuch kuchenny, biel i paski.

"Już nie będę ciągnął tego tematu, bo nigdy się nie dowiem dlaczego innym dookoła przeszkadzałby mój wizerunek faceta w skarpetkach i klapkach na ulicy. Na tyle, aby go nazywać pajacem i jakimś Januszem."

Nie dowiedziałeś się, bo widocznie nie przeczytałeś tego co napisałem. Poza tym nie pajacem, a Januszem. Janusz to komiczny synonim niewiedzy i obciachu.
Pozdrawiam! :)
0
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
16 kwietnia 2024, 11:58
Z każdą kolejną falą tracimy kolejną bramkę...
A 22 kwietnia spodziewamy się tsunami.
0
POE
POE
16 kwietnia 2024, 11:58
Logo Milanu wygląda jak Wedel
RL od razu z Lewym sie kojarzy xd
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się