SCUDETTO


Nabór do redakcji serwisu!

15 maja 2024, 12:05, Redakcja Aktualności
Nabór do redakcji serwisu!

Pasjonujesz się Milanem, włoską Serie A, jesteś na bieżąco z informacjami i regularnie oglądasz mecze? Poszukujemy przede wszystkim osób do tłumaczenia / redagowania aktualności, którzy znają: bardzo dobrze język angielski (opcjonalnie włoski), reguły polskiej gramatyki i ortografii, a także przede wszystkim (!) potrafią znaleźć wolny czas i chęci, gdyż nie szukamy jednostek, które potraktują to zajęcie, jako krótki epizod.

Do naszego zespołu redakcyjnego poszukujemy:

- REDAKTOR
Do twoich zadań będzie należało redagowanie bieżących informacji na temat Milanu. Poszukujemy osoby, która w głównej mierze w dni powszednie będzie odpowiedzialna za dodawanie bieżących newsów.

- REDAKTOR NA OKRES WAKACYJNY
Jeżeli wiążesz swoją przyszłość ze studiami dziennikarskimi, chcesz w przyszłości pracować np. w redakcji portalu informacyjnego, sportowego to będzie to idealny moment na naukę i przetestowanie swoich umiejętności.
Do twoich zdań należało będzie m.in. dodawanie informacji w ramach "Mercato Live", a także dodatkowo redagowanie bieżących informacji na temat Milanu i okazjonalnie włoskiej Serie A.
Po tym czasie możliwa dalsza współpraca przy redagowaniu newsów.

- FELIETONISTA
Masz zdolności do pisania obszerniejszych tekstów na temat Milanu? Potrafisz w atrakcyjny sposób przedstawić swoje zdanie o bieżącej sytuacji w klubie lub masz zdolności analityczne i na podstawie wyszukanych danych będziesz w stanie opracować ciekawy tekst? Zgłoś swoją kandydaturę na to stanowisko.
Poszukujemy osoby, która regularnie (np. raz na 3-4 tygodnie) będzie w stanie publikować materiały na naszych łamach. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij próbny tekst w swoim zgłoszeniu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji i nadsyłania zgłoszeń, które prosimy kierować na e-mail: acmilanredakcja(at)gmail.com [w miejsce (at) należy wstawić @]

* Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia kandydatów.Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się