SCUDETTO


Pożegnanie Kjaera: "Staliście się moją rodziną. Daliście mi radość, której się nie spodziewałem"

25 maja 2024, 23:18, Ginevra Aktualności
Pożegnanie Kjaera:

Simon Kjaer, który po raz ostatni wystąpił na San Siro, pożegnał się z fanami tymi słowami: "Chcę wszystkim podziękować, nie jest to dla mnie łatwe w tej chwili, żeby stać tutaj i przemawiać po włosku... Muszę podziękować klubowi, trenerowi, sztabowi, Wam, kibicom. Daliście mi radość, której nie spodziewałem się doświadczyć w świecie piłki nożnej. Czuję się tutaj tak samo, jak w reprezentacji, a tam gram od 15 lat. W ciągu tych 4 lat staliście się moją rodziną. Z tym zespołem czułem się wspaniale i dobrze bawiłem każdego dnia. Codziennie, kiedy jechałem z Mediolanu do Milanello, z widokiem na góry, to była to dla mnie jedna z najbardziej radosnych chwil w życiu - chwil, które dziele z Wami. Dziękuję wszystkim!" 



21 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
karp_fso
karp_fso
26 maja 2024, 19:34
Fajny transfer, przyzwyczaiłem się do Wikinga w kadrze. Powodzenia w końcówce kariery.
0
Andre
Andre
26 maja 2024, 17:49
Grazie, Simon. Zawsze będę cię ciepło wspominać. Jesteś prawdziwym Milanistą i świetnym człowiekiem.
0
tommyb1
tommyb1
26 maja 2024, 12:29
Grazie Wikingu!!! Dozgonny szacunek
0
Maxiu
Maxiu
26 maja 2024, 11:01
Dziękujemy Simon!
0
ZYLION
ZYLION
26 maja 2024, 09:40
Świetny transfer, człowiek z wielką klasą, nie ma dużo takich ludzi.
1
banan1899
banan1899
26 maja 2024, 09:19
Świetny transfer. Odchodzi w dobrym momencie.
0
kusniak_22
kusniak_22
26 maja 2024, 09:17
Kjaer zawsze profesjonalna i dobra gra. Po kontuzji trochę spuścił z tonu, ale nie ma co się czarować wiek też robi swoje ! Grazie Simon !
0
Gzikuu
Gzikuu
26 maja 2024, 07:43
Psioczyłem jak przychodził, początek miał słaby, ale potem w meczu z Juve przyjął chyba z 17 strzałów na twarz ratując przed utratą bramki i potem się rozkręcił. Fantastyczny piłkarz i człowiek. Szkoda jego kontuzji pod koniec przygody z nami. Powodzenia!
3
Marosso
Marosso
26 maja 2024, 01:22
Dziękuję i cieszę się wyjątkowo, że mój 8 letni syn chciał koszulkę z Twoim nazwiskiem. Byłeś wyjątkowym obrońcą.
Edytowano dnia: 26 maja 2024, 01:24
1
Victor Van Dort
Victor Van Dort
26 maja 2024, 00:48
Dzięki, powodzenia bardzo tani transfer który dużo nam dał.
2
inzaghi67
inzaghi67
26 maja 2024, 00:21
Kapitan, przykład dla innych. Uratował życie Eriksenowi. I strzelił ostatniego decydującego karnego z Rio Ave w deszczu kiedy narodził się nowy Milan :) wtedy przycielo mi streama jak oddawał strzał. I Gigi obronił kolejny karny. Gol z United ale pamiętam że strzelił przynajmniej dwie ważne bramki które nie były uznane. Lider który wspierał młodszych swoim doświadczeniem. Takich postaci nam potrzeba. Dla mnie Kjaer jest jednym z tych wielkich w Milanie których dobrze wspominam.
Edytowano dnia: 26 maja 2024, 00:30
7
Skot Łilson
Skot Łilson
26 maja 2024, 16:52
Możesz powiedzieć jak uratował życie Eriksenowi?
0
inzaghi67
inzaghi67
26 maja 2024, 18:42
Udzielił pierwszej pomocy...
0
Skot Łilson
Skot Łilson
26 maja 2024, 18:52
Nie chcę się mądrzyć ale Eriksen miał zatrzymanie akcji serca, którego Kjaer nie rozpoznał (ułożenie na bok w tym przypadku nic nie pomaga, nic nie zmienia - jak plaster na urwanej nodze). Brawo za reakcję (niby to powinien być ludzki odruch dla każdego) ale zareagował nieprawidłowo, gdyby to było np. na mieście to jest spore prawdopodobieństwo że Eriksena nie byłoby z nami z taką nieadekwatną pomocą. Szacun dla sprawną reakcje medyków bo to oni uratowali Duńczyka i taka jest prawda, pisanie że nasz wiking uratował Eriksena nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, mimo to szacunek za reakcję ale to tyle :)
0
inzaghi67
inzaghi67
27 maja 2024, 18:53
Przewrócenie na bok zapobiega też udławieniu.
0
Skot Łilson
Skot Łilson
27 maja 2024, 23:11
Jeśli doszło do zatrzymania akcji serca - serce nie biło, nie oddychał i w domyśle nie żył to zadławienie w tym wypadku nic nie daje, co innego w przypadku gdy oddycha i leży na plecach ale tutaj nie było ani oddechu ani pracy serca. Tyle z mojej strony, chciałem trochę to przełamać bo wiele osób pisało że Kjaer uratował kolegę, jednak nie zrobił kompletnie nic co by mogło mu pomóc. Jak napisałem wcześniej, fajnie że zareagował ale to wszystko do wyćwiczenia bo jego reakcja była nieprawidłowa i tyle ;)
0
inzaghi67
inzaghi67
28 maja 2024, 00:07
Okej
0
GWIDON1979
GWIDON1979
25 maja 2024, 23:32
Simon to jeden z tych który zasługuje na pełen szacun
Będę za nim tęsknić
11
DarthImpaler
DarthImpaler
25 maja 2024, 23:31
Panie Kjaer dziękuję za pana udział w tym czym jest Milan. Pokazał Pan że ma pan klasę i to ze należy Pan do elity. Do starej gwardii. Niech Panu Panie Kjaer się wiedzie w każdym życia aspekcie. We wszystkim co Pan wymyśli robić w życiu.

Forza Simon
3
M3TR0
M3TR0
25 maja 2024, 23:29
Lider z krwi i kości, dalej pamiętam sytuację z Euro… wieczny szacunek dla Pana Wikinga. GRAZIE SIMON, FORZA!
4
Nanti
Nanti
25 maja 2024, 23:27
Dziękuję i powodzenia. Wspaniały gracz, dał nam wiele swego czasu.
2