SCUDETTO


Ag. Kjaera: "Przybył, zobaczył, zwyciężył. Co za fantastyczne cztery i pół roku"

26 maja 2024, 23:59, Redakcja Aktualności
Ag. Kjaera:

Przygoda Simona Kjæra z Milanem zakończyła się wczoraj po czterech i pół roku. Było to spełnienie marzeń duńskiego obrońcy, który wkupił się w serca kibiców Milanu swoimi solidnymi występami i charyzmie lidera. Agent zawodnika Mikkel Beck na swoich mediach społecznościowych poświęcił specjalny post:

"Przybył, zobaczył, zwyciężył. Co za fantastyczne cztery i pół roku dla ciebie Simonie w AC Milan. Jesteś absolutnym bohaterem, fantastycznym zawodnikiem i ambasadorem tego wspaniałego klubu. Zawsze nosiłeś tę słynną koszulkę w paski z wielką dumą. Na początku swojej kariery powiedziałeś mi, że pewnego dnia chciałbym zagrać dla swojego ulubionego klubu i razem udało nam się Cię tam sprowadzić. Między nami zawsze była świetna praca zespołowa i jestem dumny, że mogę nazywać Cię nie tylko moim klientem, ale przede wszystkim moim przyjacielem. Jeden rozdział się zamyka, a drugi otwiera. Zobaczymy, co przyniesie nam przyszłość, ale jak zawsze mogę obiecać, że razem znajdziemy odpowiednie miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny".3 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
MagicMilan83
MagicMilan83
27 maja 2024, 08:59
Do naszej szatni przydalby sie taki De Bruyne, Hummels, chlopy z wielkim doswiadczeniem ale i z charyzma i mentalem zwyciezcy.
1
GWIDON1979
GWIDON1979
27 maja 2024, 00:26
Wiking
Jeden z mentorów w szatni i na boisku
Nie da się gościa nie uwielbiać
Grazie Simon
2
il Capitano 1899
il Capitano 1899
27 maja 2024, 00:10
Simon diabeł z krwi i kości. Forza Kjaer!!!
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się