Pulisic, sei un campione!
Rimonta completa!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 14 | 9 | 0 | 5 | 15-8 | 27 | |
| 5. | Juventus FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 19-14 | 26 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 14 | 6 | 6 | 2 | 19-11 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Christian Pulisic | 7 |
| 2. | Lautaro Martínez | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
Podczas niedzielnego meczu Genoa – Roma w 48. minucie na murawę upadł Alexis Saelemaekers. Belg zwijał się z bólu. Według informacji włoskich mediów Saelemaekers doznał kontuzji prawej kostki. Istnieją obawy dotyczące tego, czy nie będzie potrzebna interwencja chirurgiczna (podejrzenie złamania). Zapewne w poniedziałek powinny napłynąć oficjalne informacje odnośnie stanu zawodnika i tego, czy wystarczające będzie leczenie zachowawcze. Pierwsze prognozy mówią o nawet dwumiesięcznej rekonwalescencji.
25-letni zawodnik w ostatnim dniu trwania letniego mercato został wypożyczony do Romy (jako część rozliczenia wypożyczenia Tammy'ego Abrahama). Jego kontrakt z Milanem obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.
Homar, jak "myślisz"? ;p
Ja ślepo wierzę w twoje racje.
Wina Maldiniego!
Póki będzie twój komentarz na stronie, póty będę powtarzał: Wina Maldiniego!
To jest esencja twoich wpisów: Wina Maldiniego!
Merytorycznie jesteś dnem, ale to wina Maldiniego! XD
Jasne, że nie;) Takich rzeczy nie da się przewidzieć. Jednak wystarczy przeczytać odpowiedź spienionego Homara na tę przedszkolną zaczepkę, by zrozumieć ;p A najzabawniejsze jest to, że ktoś taki pisze o merytoryce xdxdxd
Wiesz, że ostatnio to Ty częściej o Paolo wspominasz? xdxdxd
Wina Maldiniego!
Zaczepki, kuksańce, pstryczki w nos, wina Maldiniego!
Piana party wina Maldiniego!
Owoce morza, winko, śpiew, wina Maldiniego!
Próbuje się dostosować do poziomu fanów dyrektora Maldiniego ;) Troszkę nisko jest, no ale przynajmniej jest o czym pisać ;p
Więc kluby opłacają w całości swoich wypożyczonych
Na czym stanęło dowiemy się przy okazji sprawozdania finansowego.
A chłop podpisze zaraz dwuletnią umowę z Olympique Marsylia.
Zupełnie niezrozumiały ruch, tym bardziej, że Adrien to praktycznie wychowanek PSG. Więc oni go tam zjedzą w tym Paryżu.
Ale jak to mówią - chytry dwa razy traci.