Shaarawy w tej formie i Ibrahimovic - to byłby duet, który mógłby przesądzić o awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, jak i w walce o pierwszą trójkę Serie A. Szkoda, szkoda.
Czy klub, którego dwóch piłkarzy wypracowuje bramkę dla drużyny narodowej przeciwko Francji musi grać na co dzień taki piach???
0
Kacapa7ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-06-15
15 listopada 2012, 16:19
Spacerovic ilu fanów zyskał przez ostatni wieczór - respect.
Czekam na dzień, kiedy to w LM uda mu się nastrzelać tyle bramek :) aaa zapomniałbym, i czekam jeszcze, aż temu najlepszemu napastnikowi na świecie uda się wygrać Ligę Mistrzów :)
Jeśli w swoich komentarzach nawiązujecie do mnie to muszę wam powiedzieć , że jesteście w błędzie. NIGDY nie chciałem odejścia mojego ulubieńca z Milanu i nie twierdziłem też , że bez Szweda będzie lepiej. Stałem za nim murem podobnie jak teraz za Allegrim. A jeśli to do was nie przemawia to proponuje znaleźć mój komentarz , w którym mówie w taki sposób.
Pozdrawiam
Brawo Szary! Ostatnim razem jego gole strzelone dla młodzieżowej reprezentacji Włoch rozwiązały worek z bramkami w barwach Milanu. Oby i tym razem tak było... :)
Ale zaraz, rok temu połowa chciała odejścia Zlatana, a teraz już każdy tego żałuje?
Jeszcze byli tacy co byli przekonani, że po jego odejściu Milan będzie grał o niebo lepiej, teraz się pochowali po kątach. Przecież Zlatan tylko hamuje tą drużynę i nie pozwala im pokazać swoich umiejętności.
Zlatan to najlepszy napastnik świata obok Falcao. Pokazuje to w co drugim meczu. Sam wygrał nam mistrzostwo. Nie Nocerino, czy Boateng, to zwyczajni przeciętni piłkarze, którzy bez Ibry obok są niczym. Gdyby nie on w poprzednim sezonie to teraz byśmy grali w LE.
I jego zastępca - Pazzini HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Jasne, że Ibra to geniusz. Jednakże Ibra odszedł z Milanu bo klubu nie stać na takiego zawodnika, który zarabia ponad 9mln eur rocznie + podatek. Kaka zarabiał podobne pieniądze, ale wtedy Milan zdobywał lige mistrzów i miał zupełnie inną wartość medialną. Nawet wtedy Milan starał się coś zrobić z jego pensją i w końcu doszło do sprzedaży. Trzeba się pogodzić z tym, że jakakolwiek gwiazda zdecyduje się na grę w Milanie to musi się liczyć z zaraobkami maksimum 5mln eur. Przynajmniej do czasu kiedy będziemy mieli własny stadion i Berlusconi stanie na nogi(ewentualnie inny sponsor pojawi się na horyzoncie).
Wracając do Ibry... w historii piłki nożnej jest dla mnie najlepszym napastnikiem świata obok Ronaldo, Batistuty oraz Van Bastena
ja nie rozumiałem , że większość użytkowników z tej strony chciało się go pozbyć? bo stary? bo chamski? On jest po prostu fenomenalny i jego odejście zraniło mnie dużo bardziej niż odejście Thiago i nie tylko z powodu , iż jest moim ulubionym piłkarzem a wiadomo , że miło jest mieć swojego ulubieńca w swojej ukochanej drużynie...
jak można nie kochać tego wariata? :D
mam nadzieję , że Galliani i Berlusconi to widzieli , chociaż czy to by coś zmieniło?
FORZA IBRA !!
Ibrahimovic to trzeci najlepszy piłkarz świata ,nie wiem dlaczego ludzie się do tego nie przyznają tylko dlatego że nie odpowiada im jego charakter.Toż to geniusz.
BRAWO dla Faraona.
a tak po za tematem. Widzieliscie co Ibra robił z Anglią ? ;D
przyznam sie i powiem że jednak żałuje sprzedania takiego zawodnika i to za psie pieniądze ;/
Brawo Szary.
Co do Ibry no to strzeliliśmy sobie nie tylko w stope co we wszystkie cztery kończyny. Geniusz. 4 asysty w LM ostatnio, a teraz 4 bramki. To chyba najlepszy wynik w historii jeśli chodzi o tak bezpośrednio bliskie sobie mecze.
Czemu go tu nie ma ; /
i tak byście gdykali, że gra na stojąco w Milanie, wszystkie piłki idą na niego tak jak w poprzednich dwóch latach tak jak teraz marudzą kibice w PSG i również na Ancelottiego. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia teraz Ibry nie ma i nagle jest wspaniały i kompletny w 100%
W czasie gdy Pato drugi rok dochodzi do siebie, a Robinho leczy kontuzję 3x dłużej niż powinien, Ibra zdobywa hattricka w meczu z reprezentacją Anglii.
0
Abyssostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2025-04-20
14 listopada 2012, 22:02
50 min. schodzi Monto (wszedł Florenzi). Średni mecz, widać, że nie chciał się przemęczać.
Jednak asysta była :)