Pulisic, sei un campione!
Rimonta completa!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | AC Milan | 14 | 9 | 4 | 1 | 22-11 | 31 | |
| 2. | SSC Napoli | 14 | 10 | 1 | 3 | 22-12 | 31 | |
| 3. | Inter Mediolan | 14 | 10 | 0 | 4 | 32-13 | 30 | |
| 4. | AS Roma | 14 | 9 | 0 | 5 | 15-8 | 27 | |
| 5. | Bologna FC | 14 | 7 | 4 | 3 | 23-12 | 25 | |
| 6. | Como Calcio | 14 | 6 | 6 | 2 | 19-11 | 24 | |
| 7. | Juventus FC | 14 | 6 | 5 | 3 | 18-14 | 23 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Christian Pulisic | 7 |
| 2. | Lautaro Martínez | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
Milan wciąż szuka nowego napastnika podczas zimowego mercato. Na razie brak nowych wieści dotyczących wypożyczenia Marcusa Rashforda z Manchesteru United. Milan za konkurentów ma m.in. Barcelonę i Borussię Dortmund. Dlatego też zarządzający klubem z Mediolanu kontynuują negocjacje w sprawie sprowadzenia jego rodaka Kyle'a Walkera do obrony i rozważają alternatywy odnośnie ataku. Jedną z nich ma być 25-letni João Félix – informuje w piątek La Gazzetta dello Sport. Portugalczyk byłby mile widziany przez Sérgio Conceição. Trenera i zawodnika łączy oprócz narodowości ten sam agent: Jorge Mendes.
João Félix zarabia obecnie 5,7 mln euro (wraz z premiami) i ma kontrakt z Chelsea obowiązujący do 30 czerwca 2031 roku. Klub z Londynu wykupił go latem ubiegłego roku z Atlético Madryt za 52 mln euro. Natomiast hiszpański klub nabył go w 2019 roku z Benfiki Lizbona za astronomiczną kwotę 127 mln euro. W trwającym sezonie w barwach Chelsea zagrał w 19 meczach, w których zdobył 7 goli i zaliczył 2 asysty (łącznie 941 rozegranych minut).
Z Chelsea powinno spróbować wyciągnąć Nkunku lub Disasiego. Za to Mendes ma ciekawą trójkę w Arabii (Fabinho, Neves, Cancelo). Jakby któryś chciał wrócić do Europy to zapraszamy.
Faktycznie ma przyjść Félix...
Z tym, że nie João a Jorge... z Rakowa xD
Leao-Felix-Puli
Reijnders-Fofana
Theo-Tomori-Gabbia-Calabria/Memerson
Maniek
sprzedać Czukwu zeby odzyskac część hajsu i przeznaczyc to na Felixa, który grzeje ławę w Chelsea i pewnie chętnie zagra w cieplejszym miejscu niż Londyn ;-)
W kadrze Felix rywalizuje z Leao o miejsce, nie wiem jakie są relacje między nimi. U nas bez problemu znalazłoby się miejsce dla ich dwóch ale co siedzi w ich głowach to nie wiem.
Felix może grać na prawej flance tak samo jak na lewej? Bo jak nie to jakoś nie widzę ich dwóch w jednym składzie.
W kadrze Portugalii panują dziwne zasady i to również miałem na myśli pisząc , że u nas będzie miał łatwiej.
Może być z niego "drugi Pulisic" po transferze tylko lepsze pytanie czy on jest nam w tym momencie potrzebny? Chyba, że wypożyczenie z opcją wykupu.