AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził... Youssouf Fofana nie zagra w meczu derbowym za tydzień ze względu na żółtą kartkę, która zobaczył w dzisiejszym meczu z Parmą. Francuz miał odpocząć w tym spotkaniu, ostatecznie jednak wyszedł w pierwszym składzie zamiast Ismaela Bennacera, który początkowo był awizowany w wyjściowej jedenastce.
26 stycznia 2025, 12:37
No i pyk, żółta
wykrakałem?
Za Piolego Calabria DWA razy nie grał przed derbami, żeby nie dostac kartki przed meczem z Interem. Skutek był taki, że były dwie porażki - raz ze Spezią 2:0, innym razem jeszcze z kims ale nie pamietam.
Jesli dzis wygramy tzn, że warto było Fofanę wystawic.
Przypomniała mi się anegdota Jose Mourinho, sytuacja nieco podobna:
"Pamiętam jedną scenę w Kazaniu. Pojechaliśmy tam na mecz Ligi Mistrzów. Kontuzjowani byli wszyscy moi napastnicy. Nie mogłem skorzystać ani z Milito, ani z Eto'o. Naprawdę miałem problem, więc postawiłem na niespełna 20-letniego Mario. Ten obejrzał żółtą kartkę już w 42. lub 43. minucie. W szatni cały kwadrans poświęciłem rozmowie z Balotellim. "Mario nie mogę cię zmienić, nie mogę dokonać zmiany. Nie mam żadnego napastnika na ławce. Nie dotykaj nikogo. Graj tylko z piłką przy nodze. Kiedy ją stracisz, nie reaguj. Jeżeli ktoś cię sprowokuje, nie reaguj, jeśli sędzia popełni błąd, nie reaguj. Mario, proszę!" - mówiłem mu. Rozpoczęła się druga połowa, upłynęło 60 sekund i.... Balotelli ogląda czerwoną kartkę."
Teraz niech Conceicao da na mszę, żeby Bennacer zagrał z Interem mecz życia.
Zaoszczędzimy chociaż na kopercie dla księdza xD