Typowa rimonta: Pulisic – Reijnders pokonują Como
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | Inter Mediolan | 29 | 19 | 7 | 3 | 65-27 | 64 | |
2. | SSC Napoli | 29 | 18 | 7 | 4 | 44-22 | 61 | |
3. | Atalanta BC | 29 | 17 | 7 | 5 | 63-28 | 58 | |
4. | Bologna FC | 29 | 14 | 11 | 4 | 49-34 | 53 | |
5. | Juventus FC | 29 | 13 | 13 | 3 | 45-28 | 52 | |
6. | SS Lazio | 29 | 15 | 6 | 8 | 50-41 | 51 | |
7. | AS Roma | 29 | 14 | 7 | 8 | 44-30 | 49 | |
9. | AC Milan | 29 | 13 | 8 | 8 | 44-33 | 47 |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Mateo Retegui | 22 |
2. | Moise Kean | 15 |
3. | Marcus Thuram | 13 |
4. | Ademola Lookman | 13 |
5. | Lautaro Martínez | 11 |
6. | Riccardo Orsolini | 10 |
7. | Artem Dovbyk | 10 |
8. | Romelu Lukaku | 10 |
9. | Lorenzo Lucca | 10 |
10. | Nikola Krstović | 10 |
Napastnik Udinese Lorenzo Lucca, który aktualnie rozgrywa świetny sezon w barwach swojego klubu (12 goli, 2 asysty) udzielił wywiadu na łamach Corriere della Sera. Wśród wielu poruszonych przez niego tematów znalazło się również zainteresowanie, jakie w styczniu wykazał Milan: "Czytałem bardzo mało informacji w prasie, aby się nie rozpraszać. Docenienie przez tak wielki klub mnie ucieszyło, ale starałem się nie tracić koncentracji".
"Plakat, którego z napastników miałem w swoim pokoju? «Zlatan Ibrahimović»".
"Czy powiedziałem mu o tym, gdy spotkaliśmy się przy okazji pierwszego meczu? Nie, w tamtym momencie rozmawialiśmy o mojej przeszłości w Holandii. Byłem pierwszym Włochem, który grał w Ajaxie, ale może przybyłem w złym momencie..."
Nie wiadomo co z Camardą, Joviciem, Colombo
Na 2 napastnika nie ma sensu wydawać więcej niż 15/20 baniek a Lucca dość że jest droższy to jeszcze na zmiennika się nie nadaje (za duże ego).
Ja tak jak inni niżej byłbym za Krstoviciem bo może nie byłby droższy niż te 20 baniek, a widać po nim że jest mobilnym napastnikiem który ma niezły strzał i technikę użytkową, potrafi znaleźć się w sytuacji i mógłby też spokojnie grać w duecie z Gimenezem
Na drugiego napastnika zdecydowanie lepszy byłby Krstović. Ewentualnie młody prospekt jak Shpendi, Emegha czy Sebastiano Esposito.
z serie a widze 2 nazwistka, jedno droższe drugie tańsze które wg mnie może wypalić. Castro to opcja 1 która jest zupelnie inna niz Santi, ma ogromne mozliwosci rozwoju przed soba, a druga to Krstovic ktory na pierwszy rzut oka nie wyglada ale jesli sie przyjrzeć temu blizej to robi swietna robote w beznadziejmy Lecce ktore jako cała druzyna strzelila 20 bramek a sam Nikola władował 9.
Wyglada nieźle fizycznie, dobry strzał głową, zza pola karnego, cena i mozliwości rozwoju. Przegapienie ktorejs z tych okazji bedzie błedem
Castro to chyba za duża inwestycja jak na zmiennika bo Bologna będzie wołać pewnie koło 25 mln. €.
Zobaczymy czy nie beda chcieli Pobegi, ktorego mozna wlaczyc do dealu
Tylko, że ja tam w głowie widzę niebezpieczeństwo i problemy dyscyplinarne.