Superpuchar Włoch nie dla Milanu... Rossoneri w półfinale turnieju przegrali z Napoli 0:2.
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 16 | 10 | 0 | 6 | 17-10 | 30 | |
| 5. | Juventus FC | 16 | 8 | 5 | 3 | 21-15 | 29 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 15 | 6 | 6 | 3 | 19-12 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 8 |
| 2. | Christian Pulisic | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
| 9. | Gianluca Scamacca | 5 |
Portal Footy Headlines informował ostatnio, że w kolejnym sezonie herb Milanu na domowej koszulce będzie monochromoatyczny, a na paskach pojawią się diabełki. Wczoraj wieczorem do sieci trafił kolejny przeciek na temat trykotu, tym razem jest to wizualizacja całej koszulki, która pokrywa się z tym, o czym dowiedzieliśmy się w ostatnich dniach. Prawdopodobny wygląd nowej domowej koszulki możecie zobaczyć tutaj.
Nie liczę Bologni i Violi, bo to mizeroty, nawet niegodne rozmyślań.
Także LM welcome ;)
Ale czy to zda egzamin przy pasach?? śmiem wątpić...
A samo logo z tą białą obwódką wygląda paskudnie. Sama czerwień na czarnym jest spoko
Gdyby nie te białe esy floresy to bardzo ładna.
Ciekawe jak to tło z diabełkiem, wyglądać będzie w realu, bo na zdjęciu mogli to uwypuklić, żeby raziło w gały i było mocno widoczne.
:(
Mam nadzieję, że ten symbol upadku Milanu (diabełek) nie spodoba się Cardinalexowi na tyle, że będą chcieli zmienić herb. Diabełek jest prosty i mógłby być chwytem marketingowym w stylu klozetowego logo Juventusu. Osobiście uważam, że herb Milanu jest jednym z ładniejszych, ze względu na prostotę, oryginalność i dobrze wkomponowane barwy klubowe. Nie chciałbym, żeby ulegał zmianom, przez jakieś widzi mi się Januszów inwestowania w piłkę zza oceanu.