Wygrana na koniec sezonu.
AC MILAN – AC MONZA 2:0
AC Milan w poniedziałek zakomunikował, że Hongkong będzie jednym z kierunków przedsezonowego tournée w sezonie 2025/2026. Rossoneri 26 lipca zagrają na nowoczesnym Kai Tak Stadium (został otwarty w marcu 2025 r. i jest ultranowoczesnym obiektem sportowo-rozrywkowym w mieście) z drużyną Liverpoolu. Będzie to pierwszy mecz klubu w Hongkongu od 2004 roku. To blisko ośmiomilionowe miasto będzie jednym z przystanków tournée po Azji i Pacyfiku. W nadchodzących tygodniach zostaną ogłoszone kolejne miejsca i kluby, z którymi zmierzy się drużyna Rossonerich.
Starcie z Liverpoolem będzie częścią wydarzenia Hong Kong Football Festival 2025, w którym główne role zagrają Milan, Liverpool Arsenal i Tottenham. Zbiega się to również z oficjalnym otwarcie pierwszej Akademii Milanu w Hongkongu. Wszystko zatem wskazuje, że tego lata Milan obierze kierunek na wschód (we wcześniejszych sezonach występował zazwyczaj na terenie Stanów Zjednoczonych).
Cyrk na kółkach jak w Man Utd...
I tak się będzie kręciło...
Cóż za adekwatna nazwa, idealnie pasująca do tego, czym stał się nasz ukochany klub - obwoźny cyrk imienia Kardynale. Główna atrakcja festiwalu - kuglarz Ibrahimovic i jego wierny karzeł Furlani.
edit:
Tak teraz patrze na ten baner "AC Mlan on tour" i rzeczywiście to wygląda bardziej jak promocja cyrku, a nie klubu piłkarskiego.