SCUDETTO


CM: Morata blisko powrotu do Serie A. Hiszpan może trafić do Como

25 czerwca 2025, 17:24, RossoneroMattia Aktualności
CM: Morata blisko powrotu do Serie A. Hiszpan może trafić do Como

Álvaro Morata jest coraz bliżej powrotu do Włoch. Hiszpański napastnik, który obecnie występuje w Galatasaray, podjął decyzję o opuszczeniu tureckiej Super Ligi. Jego celem nie jest jednak powrót do Milanu, z którym był wcześniej łączony, a do innego, coraz bardziej ambitnego klubu z Lombardii – Como 1907.

Drużyna prowadzona przez Cesca Fàbregasa, należąca do rodziny Hartono, zamierza zaznaczyć swoją obecność w Serie A głośnymi transferami. Jednym z nich może być właśnie Morata, były zawodnik m.in. Juventusu, Realu Madryt, Chelsea i Atlético Madryt. Według informacji przekazanych przez Fabrizio Romano, Como oficjalnie złożyło ofertę przedstawicielom zawodnika. Negocjacje zostały rozpoczęte, a rozmowy z otoczeniem piłkarza są już na zaawansowanym etapie. Jak donoszą włoskie media, Morata miał już wyrazić zgodę na transfer do Como. Pozostaje jednak kwestia formalności – klub z Lombardii prowadzi obecnie rozmowy, by ustalić warunki odejścia napastnika z Galatasaray i ewentualnego przejścia przez Mediolan, który może być jedynie przystankiem technicznym w całej operacji.

Dla Como byłby to transfer nie tylko prestiżowy, ale i symboliczny – pokazujący, że klub ma poważne ambicje na najbliższe sezony i zamierza być czymś więcej niż tylko beniaminkiem Serie A.



15 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
GrandePaoloM3
GrandePaoloM3
26 czerwca 2025, 12:52
Może do Gimeneza załatwić Jimeneza z Fulham? 34 lata, rok kontraktu, Meksykaniec, 187cm wzrostu. Niebawem MŚ, gdzie Meksyk jest współgospodarzem, może przyciśnie żeby się dobrze pokazać przed mundialem
0
tommyb1
tommyb1
26 czerwca 2025, 12:23
A może tak wymiana pakietu Morata Chukwueze za Diao?? ;)
0
Jaca23
Jaca23
25 czerwca 2025, 21:23
Zamiast pakować kolejne 30 mln na napastnika, jak chce zarząd, lepiej przyjąć z powrotem Morate, a tą kasę wrzucić w inne pozycje.
0
DarQ
DarQ
25 czerwca 2025, 22:57
Świeży kotlet był przeciętny to odgrzewany lepszy nie będzie.
2
bolik
bolik
26 czerwca 2025, 07:37
Tylko czy mamy szanse na dobrego kotleta? :)

Morata był ofiara beznadziejnej drużyny, to zawodnik który przy dobrze zorganizowanej ekipie "swoje strzeli", zwłaszcza że mówimy o zmienniku, bo przecież ciągle wierzymy w Gimeneza
0
mufi
mufi
25 czerwca 2025, 19:25
a ja bym go i tak zostawił i nie dokupywał kogoś innego, kontrakt ma, pensje nie najwyższą (chyba), więc na ten sezon się przyda, a zbierać kasą na przyszły i konkrety
0
Milanboy
Moderator Milanboy
25 czerwca 2025, 20:15
A ja nie. Alvaro w Milanie grał beznadziejnie i nawet na ławkę bym go nie dawał.
0
mufi
mufi
25 czerwca 2025, 20:50
ja bym zostawił Camardę i Moratę, a nie kupował klocka, od którego czasem piłka się odbije ;)
0
MEDIOLANUMACM
MEDIOLANUMACM
25 czerwca 2025, 19:17
Jak dla niego samego chyba najlepsza opcja iść do Como gdzie na trenerce kolega z kadry dla Nas z kolei niekoniecznie tak wzmacniać rywala ale z drugiej strony to też dobrze, że Galatasaray jest również zainteresowane więc niech się licytują i przebijają w ofertach i nie róbmy tutaj żadnej pobłażliwości jak chcecie Alvaro to trzeba tyle i tyle kto da więcej ;))).

Ciekawi mnie też jak będzie wyglądało okienko w wykonaniu Como co do samego zespołu jak dla mnie objawienie z poprzedniego sezonu wszyscy pisali o tym jak Roma się podniosła przy Ranierim ale jak dla mnie to właśnie Fabregas zrobił większe wrażenie jak w krótkim czasie zrobił z beniaminka jakby nie patrzeć 'solidnego ligowego średniaka' oglądałem parę ich meczy i nawet z silniejszymi rywalami potrafili się naprawdę solidnie zaprezentować i ładnie poklepać w takim 'hiszpańskim stylu' a też mieli niezłą serie meczy bez porażki.

No ciekawe kogo sprowadzą ale myślę, że mogą namieszać w przyszłym sezonie może nawet wskoczą na 7me miejsce i LKE niemniej jednak to dobrze też byłoby nawiązać z nimi jakąś transferową współpracę bo jest tam parę ciekawych grajków :))).
0
ósmy
ósmy
25 czerwca 2025, 19:22
O ile im nie podkupią Paza (Inter), czy Diao (Premieship).
Ikone też ponoć wraca do Florencji.
1
MEDIOLANUMACM
MEDIOLANUMACM
25 czerwca 2025, 19:58
No Paz raczej nie pójdzie nigdzie indziej to z racji jego specjalnej klauzuli zawartej w kontakcie przez Real podobnie jak było w przypadku Brahima kiedy był u Nas. Ogólnie no ktoś może się po niego zgłosić fakt ale to już grubą kwotę by musieli na niego sypnąć a nawet jeśli to pewnie i tak Real jakoś go sobie zastrzeże dalej w umowie.

Nie mniej jednak bardzo obiecujący gracz Totti mówił, że daje mu 2-3sezony i będzie na tym samym poziomie co Messi ale no poczarował już ładnie w Serie A nie powiem przyszedł za 6mln euro do Como i przeskoczył na wartości z 10mln euro do 35 obecnie.

Diao również świetny sezon rok młodszy niż Paz ale obaj wyglądali na kompletnych piłkarzy grając w Como min Nam strzelił gola w pierwszym meczu ale tu już bardziej możliwe, że ktoś z Anglii po niego sięgnie nie mniej jednak to był jeden z najlepszych transferów w Serie A bez wątpienia przyszedł za 12mln euro z Betisu obecnie wart 30.

Dlatego też pisałem ciekawe kogo sprowadzi Como bo mimo flopu z Varanem to i tak okienko bardzo dobre w ich wykonaniu jak dla mnie to też solidnie wyglądali tacy gracze jak Perrone, Caquaret, Da Cunha albo taki Dossena, który w końcu zaczął grać na miarę swoich możliwości fizycznych ale również pochwały za debiut Cesca na ławce bardzo udany.
1
Master of AC Milan
Master of AC Milan
26 czerwca 2025, 11:24
Diao do rotacji z Pulim i Leao byłby super.
1
POE
POE
25 czerwca 2025, 19:17
Takimi transferami chyba piorą pieniądze nie wiem jak jakimi sposobami xd ale nie rozumiem takich transferów
Jak mozna sie nabierać na takich słabych zawodników
0
Tzeentch3
Tzeentch3
25 czerwca 2025, 18:08
Nie wiem tylko czy Morata w tym momencie kariery jest transferem prestiżowym i pokazującym ambicje.
6
ósmy
ósmy
25 czerwca 2025, 17:54
"coraz" - brak tego sformułowania, wyrazu komunikującym o stopniowym nasilaniu się czegoś w tym zdaniu, wepchnąłby mnie w otchłań szaleństwa i przyprawił o gęsią skórkę.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się